Новини з 1996 року

Кобеляцький райсуд приймає будь-які "докази", навіть очевидно дивні

Юлія Билина 18 березня 2016 16:02 620 0

На відео з реєстратора "безлюдної" вулиці звернули увагу адвокати

Сьогодні у Кобеляцькому районному суді Кременчука продовжили вивчати докази у справі двох резонансних убивств. Черговий раз підсудні заявили про свою непричетність до того, у чому їх звинувачує прокуратура. І черговий раз наштовхнулися на глуху стіну нерозуміння.

Ігор Куник сьогодні не раз заявляв, що його зізнання було вибите тортурами, розповідає про перебіг судового процесу наша колега з телекомпанії "Візит" Оксана Цокур. На жаль, судді Кобляцького райсуду ніяк не реагували на заяви Ігоря Куника. Попри протести його захисників, долучали до матеріалів справи докази, до якості яких у адвокатів були притензії. Судді пообіцяли лише, що допустимість цих доказів визначать уже у нарадчій кімнаті (тобто тоді, коли виноситимуть остаточний вердикт у справі). 

Також адвокати сьогодні на суді звернули увагу на скріншоти з відеореєтратора, що нібито передав один зі свідків убивства мера Кременчука Олега Бабаєва міліцейським слідчим ще під час попереднього слідства. На відео є автомобіль, на якому, за версією слідства, й приїжджали кілери. Однак адвокати звернули увагу на те, що на цьому відео, окрім самої автівки, не видно ніяких людей, що мусили бути (за свідченнями тих же очевидців) у цей час на вулиці. (Як відомо, Олега Бабаєва було вбито у вихідний день - у суботу, 26 липня  2014 року, посеред вулиці Сумської, де був розташований його будинок, у той момент, коли він зупинився біля контейнерів, аби викинути сміття.)

Цей "доказ" судді також долучили до матеріалів справи. Як відомо, саме на підставі долучених доказів судді та присяжні будуватимуть своє рішення про винність чи невинність підсудних.

Більш докладно про перебіг сьогоднішнього судового засідання в Кобеляцькому районному суді ви зможете довідатися з інформаційної новинної програми приватної телекомпанії "Візит" завтра, увечері.

Судове засідання продовжиться у понеділок, 21 березня.

Як відомо, уже півтора року за ґратами перебуває директор приватної телекомпанії "Візит" Олександр Мельник, а також колишній громадський діяч Олександр Крижановський, його родич Ігор Пасічний та друг родича Ігор Куник. Усіх цих людей обвинувачують у двох резонансних убивствах судді та мера міста, хоча захист кожного з них наполягає: люди арештовані безвинно, за надуманими обвинуваченнями. Аводкати Олександра Мельника та й сам директор "Візиту" не раз заявляли, що прокуратура Полтавської області фальсифікувала справу і наводили численні докази цього.

Теги: 2175

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 191 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 360 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 605 0