Новини з 1996 року

Книжки, що чекають екранізації у 2017 році

Ксенія Омельченко 20 грудня 2016 15:10 1635 0

Спеціально для тих, хто любить порівнювати задум письменника з кіновтіленням, ми підготували список книг, чиї екранізації можна буде побачити у 2017 році.

 

Дейв Еггерс  «Сфера»

Інтернет-компанія The Circle об'єднує в єдину систему електронну пошту своїх користувачів, їхні сторінки в соціальних мережах, інформацію про банківські картки і покупки. Результатом цього процесу стає отримання людиною універсального онлайн-ідентифікатора. Але на практиці не все так добре...
Екранізація: Сфера / The Circle
Прем'єра: 28 квітня 2017

 

 

Дебора Моггак   «Тюльпанова лихоманка»

 

Романтична історія XVII століття, в якій художник закохується в молоду заміжню жінку. Разом вони вирішують зайнятися ризикованою квітковою справою, з надією побудувати своє майбутнє.
Екранізація: Тюльпанова лихоманка / Tulip Fever
Прем'єра: 23 лютого 2017

 

 

Сюсаку Ендо    «Мовчання» 

Роман заснований на реальних подіях середини XVII століття, коли японська влада почала жорстоку гонитву за християнами. Троє молодих португальських священики пробираються у цю грізну, наглухо закриту для іноземців країну, щоб спростувати чутки про ганебне відступництво їхнього вчителя, падре Феррейри, і продовжити в Японії таємне проповідування християнства.
Екранізація: Мовчання / Silence
Прем'єра: 23 грудня 2016 (світ), 12 січня 2017 (Україна)

 

 

 

«Красуня і Чудовисько»

Родина американців купує старовинний англійський особняк. Колишній власник попереджає про незвичайних мешканців замку, але містера і місіс Отіс привид аніскільки не лякає. Привид виявляється з характером і вирішує будь-якою ціною налякати і відігнати бідолашних американців.
Екранізація: Кентервільський привид / The Canterville Ghost
Прем'єра: 25 грудня 2017

 

 

 

Патрік Несс «Голос монстра»

Тринадцятирічний Конор несподівано дізнається про раптову смерть матері. Змиритися з цим, пережити всі відчуття і прийти до розуміння йому допомагає монстр з його снів — старе тисове дерево перетворюється в чудовисько, коли хлопчикові особливо погано.
Екранізація: Голос монстра / A Monster Calls
Прем'єра: 9 вересня 2016 (світ), 16 лютого 2017 (Україна)

 

 

 

Лорен Кейт   «Занепалі»

Люс Прайс дуже не пощастило в житті. На пожежі в її присутності загадковим чином гине людина, і дівчину вважають винною в її смерті. І якби не спалахнула любов до Деніела, її однокласника, життя Люс перетворилася б на справжнє пекло.
Екранізація: Занепалі / Fallen
Прем'єра: 10 листопада 2016 (світ), лютий 2017 (Україна)

 

 

Вільям Пол Янг «Хижа»

Роланд — останній член стародавнього лицарського ордену стрільців. Спочатку поодинці, а потім з групою вірних друзів він здійснює тривалий похід по постапокаліптичному світі, що нагадує Америку старого Заходу, в якому присутня магія.
Екранізація: Темна вежа / The Dark Tower
Прем'єра: 15 лютого 2017 (світ), 23 лютого 2017 (Україна)

 

 

 

Марго Лі Шеттерлі «Приховані фігури»

Книга розповідає про життя трьох жінок, які виконали складні розрахунки для запуску астронавта Джона Гленна на орбіту і його безпечного повернення.
Екранізація: Приховані фігури / Hidden Figures
Прем'єра: 12 січня 2017 (світ), 6 квітня 2017 (Україна)

 

 

 

Брюс Кемерон «Життя та мета собаки»

Головний герой цієї книги — собака, який, щоразу народжуючись заново, знаходить щастя в служінні людині: самовідданій Сеньйорі, самотньому хлопчику Ітану, Майї, яка втратила віру, або зворушливій Венді. Брюс Кемерон переконує нас у тому, що собаки здатні на такі почуття, які доступні далеко не кожній людині.
Екранізація: Собаче життя / A dog's Purpose
Прем'єра: 26 січня 2017 (світ), 30 березня 2017 (Україна)

 

Денніс Лихэйн «Ніч — мій дім»

Твір англійського письменника XV століття сера Томаса Мелорі вважається кращим у світі зведенням лицарських романів так званого Бретонського циклу — героїчних і казкових сюжетів, висхідних до міфів і епосу кельтських народів і до історії західної частини Європи в середині I тисячоліття нашої ери.
Екранізація: Меч короля Артура / King Arthur: Legend of the Sword
Прем'єра: 22 березня 2017 (світ), 23 березня 2017 (Україна)

 

 

Лорен Олівер «Перш ніж я впаду»

П'ятниця, 12 лютого, повинна була стати просто ще одним днем у житті Саманти. Але вийшло так, що в цей день вона померла. Однак щось утримує дівчину серед живих, і вона змушена проживати цей день знову і знову, болісно намагаючись зрозуміти, як їй врятувати своє життя.
Екранізація: Перш ніж я впаду / Before I Fall
Прем'єра: 7 квітня 2017

 

 

 

Джеймс Боуен «Вуличний кіт по кличці Боб»

У цій історії двоє головних героїв — Джеймс Боуен, вуличний лондонський музикант, і рудий Боб, вуличний лондонський кіт. Джеймс гинув від наркотиків і відчаю, в його житті не було ніякого сенсу, поки не з'явився чотириногий друг, який допоміг йому впоратися з проблемами.
Екранізація: Вуличний кіт на прізвисько Боб / A Cat Street Named Bob
Прем'єра: 3 листопада 2016 (світ), 2 березня 2017 (Україна)

 

Теги: книгакнигиекранізація2017фільм

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1305 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1976 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2544 0