Новини з 1996 року

Книги, які змінять ваше уявлення про роман

Ксенія Омельченко 26 березня 2017 12:58 1425 0

Багато хто погодиться, що зараз нас уже важко здивувати незвичайним сюжетом. А якщо зробити незвичайною саму книгу?

Тож ми вирішили знайти кілька авторів, яким вдається збити з пантелику навіть найдосвідченіших любителів роману. Обережно, під обкладинкою може виявитися все, що завгодно! 

Лаура Есківель      "Чампуррадо для дружини мого чоловіка"Роман — книга рецептів. Автор пропонує нам роман, де кожна глава починається з незвичайного рецепта, який пов'язаний з особливими подіями у житті головної героїні. Приготування страв і розповіді переплетені настільки, що вже здається неможливим перейти до нової чолі, не випробувавши на практиці черговий рецепт.

 

 

Мілорад Павич      "Пейзаж, намальований чаєм"Роман-кросворд. Сербський письменник завжди вражає грою зі стилем і формою. Цього разу тільки ви вирішуєте, як читати роман — по горизонталі або вертикалі і що в книзі стане головним — портрети героїв або ж зав'язка з розв'язкою. Завершується роман теж по-різному, в залежності від статі читача. А перечитувати книгу можна знову і знову, щоразу обираючи новий шлях.

 

 

Шон Тан      "Прибуття"Графічний роман. Професійний художник і володар «Оскара» за мультфільм без єдиного слова за допомогою ілюстрацій розповів історію тих, хто змушений покинути рідні місця. Роман передає найдрібніші відчуття героїв і розвиває сюжет через дивовижну художню графіку.

 

 

Хуліо Кортасар      "Гра в класики"Роман-схема. Літературний експеримент можна читати двома способами: лінійно або ж дотримуючись порядку, встановленого самим письменником у схемах або покажчиках в кінці кожної глави. Книга, без якої, на думку критиків, не було б Фаулза і Коельо, і навіть пізнього Маркеса, служить зразком постмодерністського антироману.

 

 

Титанія Харді      "Лабіринт троянди"

Роман-загадка. Історія, над розгадкою якої ламають голови читачі всього світу. Не менш загадково виглядає документ, який супроводжує роман. Як тільки до рук потрапляє книжка і таємничий манускрипт, уже неможливо зупинитися в пошуках ключа до багатовікової сімейної таємниці нарівні з героями роману.

 

 

 

Італо Кальвіно      "Якщо однієї зимової ночі подорожній..."10 романів і казка всередині одного роману. Гіпертекстове хитросплетіння, у яке потрапляють головні герої, заворожує. Читач і Читачка в пошуках продовження історії, обірваної через книжковий шлюб, щоразу стикаються з новим романом. Серед них і той, що ви тримаєте в руках. Але який роман читаєте саме ви?

 

 

 

 

Теги: книгиЖиття КременчукаКультура Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1183 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2179 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2797 0