Новини з 1996 року

Київський Олександр Мамай розкаже про полтавського

Юлія Билина 29 листопад 2016 14:46 681 0

У Полтаву збирається приїхати відомий антикорупціонер-розслідувач, ініціали якого повністю збігаються з іменем та прізвищем мера Полтави. І розповідатиме експерт, як перевіряти декларації високопосадовців місцевого самоврядування.

Журналістів та активістів Полтавської області запрошуємо 3 грудня в Полтаву на семінар-тренінг для вивчення нових антикорупційних інструментів.

Разом попрацюємо із реєстрами, ознайомимося із новими IT-додатками для роботи над деклараціями про доходи.

Серед запрошених гостей - Олександр Мамай, журналіст-розслідувач порталу «Стоп корупції». Він збирається розповісти про успішні кейси та проконсультує журналістів і громадських активістів, як перевірити, чи високопосадовці написали у своїх деклараціях правду.

Окрім того, на тренінгу будуть присутні експерти: юрист Андрій Савін із Києва, що працює над тим, щоб матеріали журналістських розслідувань потрапили до правоохоронних органів, а відповідальні за корупційні злочини були покарані.

Поліна Завадська із Полтави розкаже про те, як використовувати прозорість інформації по публічних закупівлях для реалізації громадського контролю за владою.

Кременчужанка Лариса Гориславець, координаторка проекту «ТОП чесних декларацій Полтавщини», поділиться досвідом своїх розслідувань щодо зв’язків «бізнес-влада».

Тренінг відбуватиметься у Полтаві. Щоб на нього потрапити, необхідно до 12.00 п'ятниці, 2 грудня, заповнити анкету.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 335 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 637 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 790 0