Новини з 1996 року

Керуючі компанії хочуть через суд примусити мерію підняти тариф на комуналку

Андрій Михайленко 13 лютого 2017 14:50 981 0

Представники приватних керуючих компаній вказують на зростання цін, а мер висловлює категоричне "Ні". За словами приватних комунальників, якщо не підняти тарифи, то їхня діяльність буде збитковою.

Так, директор «Житлорембудсервісу» Олександр Бондаренко сьогодні під час апаратної наради заявив, що в поточному місяці людям на його підприємстві не вистачило на зарплату, і гроші на це довелося дати засновникам. А в березні підвищиться ціна на електроенергію, і це взагалі покладе компанії на лопатки.

«Це буде велика сума. Енергетики просять попередню оплату. Ми не завжди можемо. Ми звертаємося до вас з питанням підвищення тарифу - ви відмовляєте. Ми в суд подали», - сказав Бондаренко.

Мер Кременчука Віталій Малецький сказав, що він проти підвищення тарифу і як приклад гарного господарювання навів ОСББ, вказуючи, що часто в будинках горять лампи вдень і це негативний приклад економії.

На брифінгу після апаратної наради мер також підтвердив, що вже дві керуючі компанії судяться з мерією.

Він висловився категорично проти підвищення тарифу і заявив, що рівень послуг не відповідає навіть тій оплаті, яку кременчужани нині справляють.

Малецький говорить, що надання послуг в ОСББ краще, ніж у керуючих компаніях. Він також вважає, що замість того, щоб викручувати лампочки в під'їздах заради економії, встановили б краще сенсори освітлення, які дозволяють регулювати час роботи лампочки.

"Суди - це не вирішення даних питань", - відрізав Малецький, додавши, що він проти того, щоб суд диктував, як чинити мерії.

Нагадаємо, тема підвищення вартості послуг хвилює не тільки керуючі компанії міста - Кременчуцький хлібокомбінат вже підняв ціни та матиме через це клопіт з АМКУ.

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2921 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3393 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3841 0