Новини з 1996 року

Керуватимуть по-новому. Партія «Поруч» посилає своїх представників у мікрорайони

Олександр Курилов 22 січня 2016 16:36 879 0

Міська партія «Поруч», якою керує мер міста Малецький,  пошле своїх представників на керівні посади у 13 рад громадськості мікрорайонів, що є в Автозаводському району Кременчука. Посилатимуть одразу по двоє чоловік, аби нові чиновники проводили серед мешканців міста просвітницьку роботу.

Про те, що нова адміністрація Автозаводського району вже визначилася із завданнями для 26 своїх співробітників, ЗМІ розповіла її керівник Катерина Слинько.

За її словами, у кожен мікрорайон для просвітництва кременчужан (неграмотних і таких, які не можуть писати. – Авт.) буде відряджено на посадові оклади по двоє представників – голову мікрорайону та інспектора з благоустрою.

«В їхні обов’язки входитиме просвітницька робота, вони допомагатимуть людям писати заяви й інформуватимуть людей. Зразок – управління юстиції, де розповідають, що потрібно людям», - розповіла керівник Автозаводської адміністрації виконкому Кременчука.

Як саме буде проходити написання заяв і куди їх писатимуть – представник влади не уточнювала.

Раніше в Автозаводській адміністрації, в якій за бюджетні кошти працюватимуть 70 чиновників,  уже визначилися з іншою структурою – своїм господарчим відділом.

Сюди планується призначити за конкурсом п’ять сторожів та двох прибиральниць, діяльністю яких опікуватиметься керівник відділу та два його заступники – перший і другий.

Також  у цей відділ, працівники якого опікуватимуться стільцями, столами й іншими меблями, планується передати службовий автомобіль для більш оперативного управління сторожами районної адміністрації.

Теги: Автозаводська районна адміністрація

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1284 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1949 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2496 0