Новини з 1996 року

КЕРІВНИКИ ПІДПРИЄМСТВ КРЕМЕНЧУКА ХОЧУТЬ ВІДПРАВЛЯТИ В АРМІЮ БЕЗРОБІТНИХ. Закрита нарада в мерії

kurilov 11 серпня 2015 12:09 832 0

Перший заступник міського голови Віктор Калашник та представники військового комісаріату міста провели сьогодні спеціальну нараду з керівниками промислових підприємств з мобілізаційної теми.

Сама нарада проводилася у таємному режимі без допуску представників ЗМІ, однак спільних рішень на засіданні досягти не вдалося.

Зокрема, представникам військового комісаріату не вдалося умовити керівників нашої промисловості щодо відправлення у шосту хвилю мобілізації їхніх працівників.

«Обговорення стосувалося того, що не можна мобілізувати навчені кадри. Причин тут дві – якщо мобілізувати висококваліфікованих спеціалістів, а таких на підприємствах більшість, то ми ризикуємо зупинити виробництво. Якщо відправляти кваліфіковані кадри в ЗСУ, то хто прийде на їхнє місце й скільки знадобиться часу, аби у нового працівника була достатня кваліфікація? Тож наше побажання для військового комісара – є міський Центр зайнятості, є ті, хто там перебуває на обліку, й саме за рахунок цих кременчужан слід виконувати мобілізаційний план», - зазначив співрозмовник.

Як повідомлялося раніше, фахівцям Кременчуцького міського військового комісаріату поки що не вдається виконати план мобілізації, виконання якого у місті складає 23 відсотки. Виконання плану мобілізації на Полтавщині в середньому – 40%.

О.Курилов

Теги: АТОПідтримка оборониМобілізація

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись