Новини з 1996 року

Керівник ПАТ «КВБЗ» Володимир Приходько розминувся з поляками на «InnoTrans-2018». Інтелігентно

Олександр Курилов 23 вересня 2018 10:45 3188 0

У Кременчуці не будуть випускати приміських рейкових трамваїв та приміських потягів, однак займуться пасажирськими й вантажними вагонами. Пасажирські вагони для закордону, як і швидкісні потяги, міські виробники робитимуть разом з французами.

Це остання інформація з Берліна, де проходить виставка вагонобудування  «InnoTrans-2018» та інформація з неї. І таких повідомлень декілька.

Перша, що ось власник цукеркової фірми «Конті», людина, яка в нас міцно пов’язана з корейськими «Хюндаями» та українською компанією-залізничним перевізником,  Борис Колєсніков, вивіз на цю виставку групу студентів-транспортників.

Який толок з усього – незрозуміло й, вочевидь, тут мова про саморекламу.

Натомість інше повідомлення «Укрзалізниці» - більш цікаве. Її керівник Євген Кравцов зустрівся з керівниками компаній PESA Holding та Siemens. 

«Укрзалізниця  пропонує різноманітні формати оновлення парку рухомого складу для приміських перевезень. Про це й говорили з представниками польського виробника PESA. Наразі компанія розраховує на долучення до цього питання органів місцевої влади, які, безумовно, мають взяти активну фінансову участь у подібних проектах», - зазначено в офіційній інформації, яка за фактом – не надто оптимістична.

Тому що історії України невідомі приклади залучення коштів місцевих рад для вирішення проблем приміських перевезень, крім компенсацій залізничникам.

І слід так розуміти, що оновленням рухомого складу для приміських перевезень, зокрема виробництвом рейкових трамваїв, яким сьогодні з Кременчука можна доїхати до станції Бурти, на ПАТ «КВБЗ» не займатимуться. Натомість цю тему віддали компанії «Ресо», що знаходиться в Бидгощі, – місті-побратимі Кременчука.

Однак офіційно в Кременчуці буде продовжено виробництво швидкісних потягів і не виключено, що таке співробітництво буде спільним з французькою компанією  Alstom Transport. Єдине цікаве – зрозуміло, що французи можуть запропонувати нам, але незрозуміло, що можемо запропонувати ми.

На фото - Володимир Приходько та керівник Укрзалізниці Євген Кравцов

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 643 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 840 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1200 0