Новини з 1996 року

Керівник ПАТ «КВБЗ» Володимир Приходько розминувся з поляками на «InnoTrans-2018». Інтелігентно

Олександр Курилов 23 вересня 2018 10:45 3135 0

У Кременчуці не будуть випускати приміських рейкових трамваїв та приміських потягів, однак займуться пасажирськими й вантажними вагонами. Пасажирські вагони для закордону, як і швидкісні потяги, міські виробники робитимуть разом з французами.

Це остання інформація з Берліна, де проходить виставка вагонобудування  «InnoTrans-2018» та інформація з неї. І таких повідомлень декілька.

Перша, що ось власник цукеркової фірми «Конті», людина, яка в нас міцно пов’язана з корейськими «Хюндаями» та українською компанією-залізничним перевізником,  Борис Колєсніков, вивіз на цю виставку групу студентів-транспортників.

Який толок з усього – незрозуміло й, вочевидь, тут мова про саморекламу.

Натомість інше повідомлення «Укрзалізниці» - більш цікаве. Її керівник Євген Кравцов зустрівся з керівниками компаній PESA Holding та Siemens. 

«Укрзалізниця  пропонує різноманітні формати оновлення парку рухомого складу для приміських перевезень. Про це й говорили з представниками польського виробника PESA. Наразі компанія розраховує на долучення до цього питання органів місцевої влади, які, безумовно, мають взяти активну фінансову участь у подібних проектах», - зазначено в офіційній інформації, яка за фактом – не надто оптимістична.

Тому що історії України невідомі приклади залучення коштів місцевих рад для вирішення проблем приміських перевезень, крім компенсацій залізничникам.

І слід так розуміти, що оновленням рухомого складу для приміських перевезень, зокрема виробництвом рейкових трамваїв, яким сьогодні з Кременчука можна доїхати до станції Бурти, на ПАТ «КВБЗ» не займатимуться. Натомість цю тему віддали компанії «Ресо», що знаходиться в Бидгощі, – місті-побратимі Кременчука.

Однак офіційно в Кременчуці буде продовжено виробництво швидкісних потягів і не виключено, що таке співробітництво буде спільним з французькою компанією  Alstom Transport. Єдине цікаве – зрозуміло, що французи можуть запропонувати нам, але незрозуміло, що можемо запропонувати ми.

На фото - Володимир Приходько та керівник Укрзалізниці Євген Кравцов

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1166 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2165 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2783 0