Новини з 1996 року

Керівник ПАТ «КВБЗ» Володимир Приходько пояснив – чому нові пасажирські вагони подорожчали

Олександр Курилов 01 серпня 2021 11:20 352 0

Керівник Крюківського вагонобудівного заводу Володимир Приходько пояснив громадськості, чому за умовами підписаного договору КВБЗ не знижуватиме ціни на вагони й такі будуть дорожчими, ніж раніше.

Й це цікаве інтерв’ю власника ПАТ «КВБЗ» ЗМІ з назвою «Мінтранс».

Запитання ж таке – «Минулого року на урядовій нараді ви обіцяли знизити ціни на пасажирські вагони. Але за умовами тендера КВБЗ поставить вагони дорожче, ніж постачав раніше. Чому не знизили ціни?»

А відповідь не менш цікава і наступна.

- Про знижку всі пам'ятають, а от про те, за яких обставин вона обговорювалася, ніхто не згадує. Про знижку можна буде говорити, якщо УЗ ухвалить довгострокову - на три-п'ять років - програму розвитку пасажирського, вантажного і локомотивного парків.

У цій програмі УЗ має вказати, коли, скільки і яку продукцію вона планує закупити. Це обов'язкова умова, за якої з'явиться коло потенційних постачальників такої продукції для УЗ в Україні й за кордоном. Крім того, УЗ повинна провести тендер на укладання довгострокових контрактів на три-п'ять років на постачання тієї чи іншої продукції. Ось за таких умов і з'явиться знижка, оскільки виробник зможе укласти довгострокові контракти з постачальниками комплектуючих за нижчими цінами, ніж для разового річного контракту.

У вересні минулого року тодішній голова правління УЗ Володимир Жмак обіцяв затвердити таку програму. Але станом на сьогодні немає ні програми, ні Володимира Жмака в УЗ.»

Про що слід додати -  замовлення на 100 пасажирських вагони за кошти Державного бюджету проходило через неконкурентні закупівлі й від виконавця не вимагали знизити вартість вагонів.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 228 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 188 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 401 0