Новини з 1996 року

Казус із картопелькою по 47 нічого не навчив? У кременчуцький табір "Зоряний" купили "золотий" цукор

Валерія Макряшина 08 серпня 2019 13:00 1345 0

Міський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Зоряний" знову відзначився своїми "прозорими" закупівлями. Так після неприємного, як запевняють у таборі, казусу керівництва із закупівлею картопельки по 47 гривень за кілограм, здавалося б - все тепер перевіряється ретельніше, але...

Згідно з інформацією, яка була опублікована в системі відкритих закупівель "Prozorro", ще в травні місяці Комунальний заклад "ДЗОВ Зоряний", в особі його директора й одночасно депутата Кременчуцької міськради Григорія Угніча, уклав угоду з вже відомою у нашому місті фірмою "Діадема" на постачання в табір 2 925 кг цукру на суму 40 тисяч гривень. 

 

 

Хто дружить із математикою нічого вкрай дивного у цій угоді не побачить. Правда, так - трошки переплатили... За кілограм вийшло 13,67 грн.

Варто додати, що приватна фірма "Діадема", з якою табір уклав угоду, відома серед комунальних підприємств, бо є чи не єдиною фірмою-годувальницею багатьох навчальних закладів міста (начальні заклади підписували з нею договори без застосування конкурентних процедур, а саме тендерів).

Але наразі не про постачальника, а про замовника.

У липні цього року між Григорієм Угнічем (директором табору "Зоряний") і Вірою Голосною (директоркою приватного підприємства "Діадема") було підписано додаткову угоду - допоміжну до тої, яка була укладена 20 травня. 

В документі йдеться про те, що сторони дійшли згоди збільшити суму договору на 10 тисяч гривень.

А так, загальна сума договору дорівнює вже не 40 000, а 50 тисяч гривень за 2 925 кг цукру. І таким чином, за простими підрахунками, 1 кілограм цукру дорівнюватиме сумі в 17 гривень. 

 

 

Не забагато за опт, враховуючи той факт, що цукор на сьогоднішньому ринку можна придбати за 12-13 гривень у роздріб? 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 242 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 416 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 635 0