Новини з 1996 року

Казка про бичка. У мера Малецького взялися розповідати кременчужанам про восьминоге козеня з Хорватії

Олександр Курилов 07 листопад 2017 15:02 621 0

Відоме кременчуцьке Інтернет-видання нашого мера Віталія Малецького «Бред тудей» узялося за інформування кременчужан стосовно продовження  відомої казки про білого бичка.

Однак замість казки про  білого бичка – казка для мешканців нашого міста про козеня, восьминоге, яке є гермафродитом і яке в 2014 році народилося в Хорватії.

Це Інтернет-видання нашого градоначальника  Віталія Малецького «Бред тудей», початкова назва  - «Кременчук тудей», оприлюднило сьогодні «повість» про те, що хорватське козеня раптом знайшли під Запсіллям. Але це вже не якесь іноземне, а чисто наше – з Кременчуцького району.

«Друг-охотник прислал фотографию восьминогого козленка. Говорит, нашел его во время открытия охоты в прошлую субботу возле Псла, недалеко от Запселья. Мамы-козы рядом не было, может, бросила, а может, браконьеры подстрелили. Пока козленка забрал к себе, жалко, говорит. Живет у него в сарайчике (благо, у друга собственный дом в Кохновке)», - зазначено в повідомленні мерського видання.

Що цікаво – так це фото. Його начебто прислали меру з Кременчуцького району, але насправді воно є в Інтернеті  й датоване хорватськими ЗМІ ще 2014-им.

Також написано, що козеня це – гермафродит, однак у виданні пана Малецького цього немає й, вочевидь, у мера бажають за краще таке проігнорувати.

Редакція «Програми плюс» після побаченої фейкової новини вітає наш міськвиконком з досягненням, бо не кожен градоначальник, а тільки наші  повідомляють про «восьминогі жахи Кременчуцького району».

Ну й насамкінець – про те, чому ця дурня взагалі з’явилася.

Версія тут одна – державна фінансова інспекція перевіряє комунальне підприємство «Теплоенерго», якому з 1 листопада підвищено тарифи. Вочевидь, перевіряльники  знайшли щось настільки цікаве, що перебити увагу до знайденого можна тільки восьминогим козенятком з Хорватії.

Фото, яке в ЗМІ є з 2014 року, – додається. Фото з сайту "Бред тудей" для порівняння – теж додається. Далі варто зайти хоча б одну різницю, але це неможливо.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись