Новини з 1996 року

Кава за 20 гривень для касира коштувала 17 тисяч гривень. Карантинні будні в Кременчуці

Артем Кузьменко 24 квітня 2020 18:00 1433 0

Це вже не ті випадки, коли мобільна група викликає патрульних, які приходять і виписують протокол просто за те, що продавець знаходиться на своєму робочому місці. Правоохоронці засвідчили факт продажу кави "на виніс" своїми нагрудними камерами.

16 квітня цього року в Автозаводському районному суді Кременчука розглянули справу про притягнення до адміністративної відповідальності касира одного з магазинів нашого міста. Йому приписують порушення ст. 443 КУпАП України (порушення карантинних вимог).

У протоколі написали про те, як 28 березня, о 3:00, касир магазину на просп. Полтавському, 2-В виніс каву покупцеві. Як відомо, кава “на виніс” давно заборонена в Кременчуці, тож це є порушенням карантинних вимог. І якщо зазвичай судді повертають протоколи для належного оформлення, в цьому випадку правоохоронці підготувались і завітали на засідання з доказами.

Процес продажу зафіксували патрульні на свої нагрудні камери. Як і те, що продавець підтвердив, що так, він дійсно здійснив продаж кави на виніс у свій робочий час.

Тож нічого не залишалось, як підтвердити винуватість продавця і накласти на нього штраф у розмірі 17 тисяч гривень. Не на власника магазину, а саме на продавця.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 128 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 567 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1040 0