Новини з 1996 року

Катастрофи з грипом у місті ще немає. АЛЕ ВИКЛИКІВ ЛІКАРІВ СЬОГОДНІ БЕЗЛІЧ Й ПУЛЬМОНОЛОГІЮ РОЗШИРЯЮТЬ

Олександр Курилов 12 січня 2016 16:42 928 0

Міське управління охорони здоров’я Кременчука терміново перепрофілює частину палат ендокринологічного відділення під пульмонологію, а лікарі-терапевти сьогодні падають з ніг через безліч викликів хворих на нежить та ОРВІ. Однак загрози грипу A H1N1, від якого помирають хворі у Краматорську, Тернополі та Одесі, у нашому місті ще немає.

Про те, що хворим у пульмонологічному відділенні 1-ї міської лікарні роблять швидкотести, які показують, що відомого специфічного грипу у них немає, ЗМІ розповів керівник міського управління охорони здоров’я  Максим Середа.

За його словами, цього тижня у лікарів медичних закладів настали важкі часи. Тож учора в поліклініках зареєстрували понад 800 викликів, де хворі просили прийти лікаря до них додому через високу температуру, а всього на кожного лікаря випало, й теж учора, по 23 виклики.

Також, у відповідності до оприлюдненої інформації, мова йде про наступ ГРВІ й цьогорічні відмінності такого – у 30 відсотків хворих температура одразу підвищується до 39,5-40 градусів.

Втім у лікарнях та аптеках ліки від цього, хоча таміфлю вже немає, ще є. Є замінники цього препарату й не варто чекати, аби людина вже захворіла до такої стадії, що жодні ліки будуть марними.

Про що слід додати – загалом цьогорічна ситуація з грипом в Україні – важка. Самі медики, у яких помирають пацієнти, говорять про наступ відомого каліфорнійського грипу. Звідси й всі настанови. І перша така – не займатися самолікуванням, а терміново викликати лікаря.

Теги: ГРВІ.Каліфорнійський грип

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2603 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2612 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3844 0