Новини з 1996 року

Карають через премію. У міськвиконкомі розкрили таємниці знущань чиновників над кременчужанами

Олександр Курилов 11 листопад 2016 11:57 722 0

Спеціальна адміністративна комісія міськвиконкому, представники якої  займаються розглядом адміністративних  порушень мешканців міста, змінила власні підходи до винесення вироків.

Нові зміни  - на вчорашньому засіданні вже не було особливо жорстоких штрафів проти кременчужан, які намагаються продати кілограм картоплі. Навпаки, на засіданні комісії людям ішли назустріч і особливих репресій до «зловмисників–пенсіонерів» не застосовували.

Чому - можливо, через таке.

Серед тих, кого молода команда мерії мала притягти до відповідальності з усією суворістю закону, -  78-річний пенсіонер. Його гріх - продавав баночку меду, один гарбуз і декілька часничин  на зупинці «Аптека».

Натомість інспектор з Автозаводської районної адміністрації (керівник Катерина Слинько), яка застукала діда на гарячому, звинуватила свою жертву в тому, що через таких, як він, у Автозаводській адміністрації не дають потім премії. Тобто «торгують тут всякі, а в нас, обраних, через це немає премії».

Тож у представників адмінкомісії, у яких був вибір – покарати пенсіонера за продаж банки меду і одного гарбуза або  його відпустити. Чоловіка відпустили, аби не ставати в очах усього міста об’єктом жорстоких жартів.

Ще кого відпустили без покарання – колишнього головного інженера  неіснуючого сьогодні Кременчуцького пивзаводу. Чоловік в районі магазину АТБ продавав кілограм картоплі, вирощеної на дачі. Цього разу – йому теж пощастило.

Як довго на таких засіданнях у представників міськвиконкому триватиме нова звичка – ставитися до людей нормально й 70-річних кременчужан не принижувати? На це запитання відповідь ми всі ще побачимо.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 188 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 625 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 478 0