Новини з 1996 року

Карантинне милосердя закінчено. Мер Малецький оголосив про припинення видачі пайків пенсіонерам

Валерія Макряшина 22 травня 2020 16:50 553 0

Кременчуцькі чиновники завершують проєкт-милосердя з роздачі пайків місцевим пенсіонерам, які у карантин, запроваджений з метою зупинення коронавірусної інфекції, залишилися на самоті.

Про закриття "проєкту" і зупинення прийому заявок на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету офіційно повідомив мер міста Віталій Малецький. Але пакети з крупами, олією та ішими продуктами ще хтось встигне отримати, за заявками, які надійшли до сьогоднішнього дня. А таких 400. 

Тож.

На засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради було ухвалено рішення «Про перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених в місцевому бюджеті на 2020 рік».

Відповідно до цього рішення, кошти у сумі 89 тисяч 860 гривень, які були передбачені на проведення масових гулянок у центрі міста і які у зв’язку з карантином не витрачені, будуть спрямовані на придбання і доставку пайків до домівок пенсіонерів.

Ці продуктові набори соціально незахищеним верствам населення роздадуть, як і раніше, працівники районних територіальних центрів соціального обслуговування.

 

Читайте також: Мер Малецький такого точно не їсть. Які вони - пайки від нашого виконкому та що дарують пенсіонерам?

 

Окремо на засіданні повідомили, що під час карантину вже роздано більше 8,5 тисяч продуктових наборів, які були надані і благодійниками, і закуплені за рахунок бюджетних коштів.

Зокрема за рахунок коштів з міського бюджету (які попередньо забрали з зарплат пересічних працівників виконкому) було закуплено 1000 пайків. Мережа "АТБ" виділила та роздала таких аж 5432 штук, фонд "Жизнелюб", магазин "Rozetka" й підприємство "Нова Пошта" в рамках акції роздало нашим пенсіонерам 1799 пакетів із продуктами, а підприємці Кременчука виділили 395.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1306 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1981 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2549 0