Новини з 1996 року

Канада надасть Кременчуку та ще трьом містам Полтавщини допомогу

Андрій Рубан 24 грудня 2015 09:20 898 0

23 грудня в Полтаві, в приміщенні обласної державної адміністрації, підписали меморандум про співпрацю між проектом "Партнерство для розвитку міст" (ПРОМІС) та Полтавським ОДА, обласною радою і чотирма містами регіону - Кременчуком, Комсомольськом, Миргородом і Полтавою.

Про це повідомляє прес-служба Полтавської ОДА

За словами керівників проекту, головним завданням його є впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку регіону.

"Ми працюємо по трьох основних напрямках розвитку: демократичне управління, економічний розвиток та міжурядова співпраця. Це дасть можливість зміцнити економіку на місцях. Загалом Канадський уряд інвестує у цей проект 20 млн.дол.",  - розповів радник з питань врядування проекту "ПРОМІС" Кейді Ворд.

 

 

"Для Полтавщини це справді історична подія. Саме на рівні міст відбувається децентралізація влади, передача повноважень громадам, демократизація місцевого самоврядування, підтримка малого та середнього бізнесу", - зазначив перед підписанням меморандуму голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Окрім Кременчука, вчора до проекту офіційно долучилися Полтава, Комсомольськ та Миргород.

Слід вказати, що меморандум не слід плутати з угодою, тому лише можемо казати про те, що канадці окреслили свої наміри. Чи втіляться вони в життя, покаже час.

Теги: Економіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 693 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 756 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 933 0