Новини з 1996 року

Каміння замість підлоги. Як проходить ремонт спортзалу в гімназії №6. ФОТО

Валерія Макряшина 14 вересня 2018 14:05 933 0

Сьогодні, 14 вересня, під час перевірки харчоблоку в гімназії №6 депутат міськради Тетяна Сідерка поцікавилася, як проходить ремонт спортивної зали, за яку взялася будівельна фірма "ТОВ "АДС ТРЕЙД". 

За словами директорки закладу Олени Шаповал, проект рішення по спортзалу був підготовлений ще в лютому 2018 року. Договір з фірмою підписаний 12 червня, однак до роботи будівельники приступили не так давно, адже перша сума від мерії була перерахована виконавцю 31 серпня. Перевірити це наразі неможливо, так як документація по угоді між фірмою та гімназією на сайті Prozorro відсутня. 

Натомість, як запевнила О. Шаповал, виплати вже пішли, спортивну залу обіцяють зробити до середини листопада. 

Наразі ж вона має такий вигляд: 

 

Тетяна Сідерка була неприємно здивована реальним станом ремонтних робіт не тільки у спортзалі, а й у гімнастичній залі на другому поверсі, за який також взялася фірма Любові Самойленко, яка до квітня 2017 року займалася роздрібною торгівлею деталей для автомобілів. Судячи з даних youcontrol, минулий бізнес не приносив жінці багато грошей. 

 

 

Під час перебування в приміщенні перевіряюча разом з представниками ЗМІ помітили велику мокру пляму на стелі. 

"Крышу нам делают. Тут никогда не текло. После последнего ливня начало течь, но нам обещали до конца сентября закончить ремонт крыши",  - прокоментувала директорка.

 

 

Одне з головних зауважень Т. Сідерки була наявність у закладі великої кількості пилу, ймовірно, через ремонт. За присутності у гімназії учнів це є великою проблемою - діти дихають пилом. 

Читайте також: Учням школи №19 страждати ще місяць. На завершення ремонту немає грошей.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись