Новини з 1996 року

Калашник проти Піддубної. ЯК МАЙБУТНІЙ КАНДИДАТ В МЕРИ КРЕМЕНЧУКА ВІДПРАВЛЯВ ДО ЛІКАРЯ СВОГО СУПЕРНИКА

Олександр Курилов 04 вересня 2015 12:46 1147 0

Віктор Калашник, перший заступник Кременчуцького міського голови й майбутній дублер нашого нардепа Юрія Шаповалова на майбутніх виборах мера Кременчука, зайшов сьогодні спосіб, як позбутися зайвих конкурентів на голосуванні 25 жовтня.

Їх - конкурентів - відправлятимуть до лікаря. Це сьогодні на апаратній нараді в мерії відбувся діалог між майбутнім кандидатом у міські голови Кременчука й депутатом райради Оксаною Піддубною та першим віце-мером Віктором Калашником.

Тож пані Піддубну цікавило питання щодо діяльності у нашому місті комунальної телерадіокомпанії. У свою чергу, вже пан Калашник запропонував у відповідь два варіанти. Перший – підійти до керівника міського управління охорони здоров’я Максима Середи, у якого в Крюкові є лікарі. (У Крюкові є психіатричний диспансер і не тільки.) Другий варіант – почекати завершення апаратної наради в мерії й він відповість на це запитання.

Загалом прилюдний діалог між кременчужанами Оксаною та Віктором, які, вочевидь, скоро стануть парою через приязні стосунки, видався цікавим.

Пані Піддубна у свою чергу не стала чекати відповіді, бо через політичну війну, що всім відомо, комунальне телебачення у нас паралізоване й заблоковане на рівні області.

Щодо стосунків головного дублера нардепа Юрія Шаповалова – першого віце-мера Віктора Калашника та кандидата в мери Оксани Піддубної, то їх розвиток ще попереду.   

 

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись