Новини з 1996 року

Кажете - винні жителі? Кременчуцьких комунальників звинувачують у навмисному підпалі сухої трави. Фото

Олександр Курилов 08 квітня 2019 14:52 617 0

Мешканці міста звинувачують кременчуцьких комунальників у навмисному нанесенні шкоди людям. Мова йде про штучний підпал трави, чим і займаються працівники комунальних підприємств.

Це остання скарга в комунальну книгу скарг – сайт «Відкрите місто», в якій мешканці приватних будинків повідомляють про надзвичайну подію.

«Береги і русло річки Сухий Кагамлик заростають очеретом. Зверталися сюди (на сайт) через стан Сухого Кагамлика і мова про повідомлення №32617 від 25.06.2018 та № 33482 від 8.08.2018.

Берег - в очереті і як наслідок – саме русло заростає очеретом і змінюється площа водойми.  Минулої осені на березі частково покосили цей очерет.

Читаємо «Автограф» (неофіційне видання міського голови Кременчука Малецького та нардепа Шаповалова від 4 квітня 2019 року.

Назва публікації - "Від сміття чистять береги Сухого Кагамлика" (стор. 3). Вирішили сходити й подивитись. І залишилися обурені таким варварським ставленням до природи. Очерет, який залишився з осені, – просто підпалили. Навіть дерева й ті  підгоріли. Це так чистять береги працівники комунального підприємства «Благоустрій Кременчука»? 

Погляньте на фото, які зроблені 5 квітня. Запах горілого стояв уздовж усього берега. А влітку – це місце відпочинку. Та й нині це місце відпочинку теж – для матерів з дітьми в колясках, пішоходів», - обурюється мешканка міста Валентина Кравченко.

Слід додати, що в комунальному підприємстві «Благоустрій Кременчука» відреагували на скаргу і звинуватили в підпалі очерету самих мешканців, які в цьому районі живуть.

«КП "Благоустрій Кременчука" прибирає території від побутового сміття. Підпалюють очерет самі мешканці», – відповіли  комунальники обуреним жителям.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1171 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2170 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2788 0