Новини з 1996 року

Кабмін має намір восени підвищити мінімальну зарплату – голова Мінсоцполітики

Едера Бедьо 16 липня 2016 12:30 991 0

Кабінет міністрів має намір восени поточного року підвищити мінімальну зарплату для підвищення соціального захисту і підвищення купівельної спроможності громадян. Таке рішення під час Години запитань до уряду у Верховній Раді озвучив міністр соціальної політики Андрій Рева. Про це повідомляє УНІАН. 

"Зараз уряд опрацьовує підвищення мінімальних гарантій у сфері оплати праці з початком опалювального сезону восени поточного року для посилення соціального захисту населення", - сказав Рева.

Як повідомлялося раніше, уряд має намір внести до парламенту пакет законопроектів з детінізації доходів населення шляхом підвищення розміру мінімальної зарплати, відв'язавши від нього соціальні виплати. Зокрема, міністр соцполітики Рева зазначав, що необхідно переглянути розмір мінімальної заробітної плати. Зараз вона становить 1450 гривень, а з 1 грудня планується підвищення до 1600 гривень. Міністр зазначив, що цей показник можна підвищити більш швидкими темпами, але для цього необхідно змінити деякі підходи до визначення мінімальної заробітної плати.

 

Теги: Життя КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1389 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2380 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3003 0