Новини з 1996 року

Кабінет директора захищатимуть. Бригада міськвиконкому Кременчука відбула на КП «Кременчукводоканал»

Олександр Курилов 07 липня 2016 10:45 710 0

Кременчуцькі комунальники сьогодні виконують надзвичайно важливе завдання.

Його зміст - спеціальна делегація на чолі з заступником мера з питань ЖКГ Валерія Декусара, керівника УЖКГ міста Івана Москалика, директора КП «Кременчукводоканал» Віктора Солодяшкіна, його заступника та одразу чотирьох репортерів комунального телебачення в оперативному порядку вирушили на КП «Кременчукводоканал».

Відомо, що делегація вирушила на стратегічний для міста об’єкт після спеціальної наради й, вочевидь, представники спеціальної делегації займуться  полюванням на колишнього віце-мера Кременчука з комунальних питань Валерія Медведовського.

Про що слід додати – репортер намагався запитати одного з двох директорів комунального підприємства Віктора Солодяшкіна: куди саме такою делегацією їде його команда разом з групою комунальних репортерів. Однак те, що відповів злий 65-річний чиновник, – не варто оприлюднювати.

Втім ображатися на злого співрозмовника тут не варто, бо, здається, мова про шокові події, які наші чиновники тримають у таємниці.

Одна з таких і дуже можливих подій – сьогодні колишній керівник КП «Кременчукводоканал» Валерій Медведовський, якого відновлено на   посаді директора підприємства, знову намагатиметься приступити до виконання своїх обов’язків.

Натомість оборонятимуть керівний кабінет від цього претендента як чиновники, так і комунальні репортери.  

Тож удачі всім цим кременчуцьким керівним кадрам у ваших битвах за кабінети.

 

Теги: 2735

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись