Новини з 1996 року

Кіоск на зупинці Вадима Пугачова попав під перевірку активістів ГО "С14". ФОТО. ВІДЕО

Валерія Макряшина 13 вересня 2017 13:49 496 0

Активісти ГО "С14" продовжують свої рейди по "славетних" точках продажу алкоголю неповнолітнім.

Цього разу "в око впав" такий собі невеликий, але вже давно працюючий кіоск на зупинці громадського транспорту "Вадима Пугачова". 

Активісти перевірили його на факт додержання закону про заборону продажу алкоголю неповнолітнім, однак яке було розчарування... Продаж алкоголю дітям усе ж таки здійснювався.

Як повідомляє координатор ГО "С14" Макар Андрющенко:

"Виявилося, що придбати пиво неповнолітнім у нашому місті дуже легко і не є проблемою. Особливо обурило виправдання продавчині цього кіоску про те, що вона не продавчиня, а її знайома, а в кіоск зайшла просто як гість..."

Активісти викликали поліцію на місце та склали відповідну заяву й пояснення. Також повідомляється, що факт порушення було зафіксовано на відео. 

 

Нагадаємо, нещодавно активісти ГО "С14" перевіряли усім відомий магазин "Продукти", що розташований на зупинці громадського транспорту "Центр". Там неповнолітнім продали пиво. 

 

 

На сьогодні ситуація з продажем алкогольних напоїв неповнолітнім є досить гострою проблемою.

Однією з головних причин вживання алкоголю та тютюнових виробів дітьми є недотримання законодавства самими продавцями цих виробів, більше того - їхнє легковажне ставлення до заборони продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім. 

Як відомо, за продаж спиртних напоїв та тютюну неповнолітнім,  передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Однак це дрібниця, бо наші безстрашні продавці, не зважаючи ні на які закони, впевнено, з високо піднятою головою йдуть до своєї мети - скоріше збути товар.

А мета, як нам усім відомо, виправдовує все! Та чи надовго? 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись