Новини з 1996 року

Кілька дієвих способів, які допоможуть повернути енергію, побороти апатію і втому

pplus 22 жовтня 2020 07:20 205 0

Кожна людина часом так сильно втомлюється від усього навколо, що їй просто необхідно відпочити і розслабитися. Іноді через перевтому приходить апатія, слабкість, псується настрій. Експерти розкажуть про те, як швидко повернути енергію в такі періоди.

Енергетика людини залежить від багатьох факторів. Перше, на що експерти звертають увагу всіх без винятку людей, — дотримання режиму. Важливо лягати і прокидатися вчасно, щоб зберігати свою енергетику і високий рівень продуктивності. Якщо ж це не допомагає, необхідно прислухатися до таких порад.

Вчимося правильно працювати

Багато людей на роботі викладаються на двісті відсотків, але це не завжди правильний шлях. Живучи в максимально активному ритмі, можна втратити забагато енергії. При цьому вона не буде встигати відновлюватися.

Експерти в галузі біоенергетики радять відпочивати на роботі, знаходячи час для релаксації і прогулянок. Іноді потрібно просто посидіти з заплющеними очима, перевести дух або прогулятися на свіжому повітрі, змінити обстановку.

Також експерти радять правильно організувати робоче місце. Необхідно підтримувати чистоту, тримати на столі тільки найнеобхідніше. Безлад на робочому місці призводить до того, що думки плутаються, приймати рішення стає складніше і швидше настає втома.

Спілкування з приємними людьми

Це дуже важливий пункт, який багато хто ігнорує. Навколо нас повно енергетичних вампірів, ворогів і недоброзичливців або просто токсичних людей, які отруюють наше життя. З багатьма з них ми спілкуємося щодня, тому в нас накопичується негативна енергія.

Потрібно якомога частіше спілкуватися з тими, хто нас надихає, любить всією душею. Іноді корисно поміняти коло спілкування на більш сприятливе і позитивне. Вже зовсім скоро можна буде відчути, як повертається життєва енергія і сили, а все погане залишається позаду.

Провести вдома ревізію

Експерти радять звертати увагу на те, скільки в цей момент зібралося непотрібних речей вдома. Вони дуже сильно впливають на настрій всіх, хто живе під одним дахом. Мотлох, який накопичився, не лише негативно впливає на енергетику, але й може бути причиною сварок і негативу.

Потрібно викидати все непотрібне — старий одяг, непрацюючу техніку, меблі, речі, якими ніхто не користується. Особливу увагу варто приділити старому взуттю, розбитому посуду і дзеркалам. Все це притягує негатив, викликає хвороби, страхи і комплекси.

Якщо в будинку чисто і прибрано, можна зробити перестановку меблів. Незабаром апатія і втома зникнуть, а сили почнуть відновлюватися швидше.

Займайтеся спортом

Після роботи не варто сидіти перед телевізором або комп'ютером. Потрібно розвивати своє тіло. Це поліпшить гормональний фон і дозволить вам частіше посміхатися, відчувати себе сильними і здатними звернути гори.

Зовсім не обов'язково піднімати тяжкості. Можна просто виходити частіше на пробіжку, записатися на танці або почати їздити на велосипеді. Фізична активність не дозволить вам відчувати втому і апатію.

Домашні тварини

Психологи та експерти в галузі біоенергетики кажуть, що домашні тварини — це відмінний спосіб підняти настрій самотній людині, якщо немає друзів або не хочеться їх шукати.

Бажання піклуватися про тварину допоможе налаштуватися на потрібну хвилю. Психологи стверджують, що це відмінно виліковує душевні рани і змушує людину відчувати себе щасливою.

Частіше згадуйте щось хороше

Наше життя — це не лише сьогодні і завтра. У минулому часто накопичуються непрощені образи та інший негатив, але про це краще не думати. Замість цього у важкі хвилини корисно згадати щось дуже приємне і позитивне.

Недарма кажуть, що приємні думки гріють душу. Якщо не вистачає енергії, потрібно згадати про щось дуже хороше, наприклад яскравий життєвий момент, коли вдалося досягти великих успіхів.

Наші думки — це частина нас самих. Якщо не допускати в них негатив, апатія і душевна втома приходитимуть значно рідше.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 99 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 524 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 656 0