Новини з 1996 року

Кількість виборців, які перед другим туром змінили місце голосування, значно зросла

Валерія Макряшина 21 квітня 2019 18:10 269 0

Лідерами за явкою виборців залишаються Дніпропетровська, Запорізька і Полтавська області, де вже проголосували понад 50% громадян.

Такі дані, станом на 17 годину, оприлюднила Секретар ЦВК Наталія Бернацька, передає видання "Голос України".

Як свідчить інформаційне табло у ЦВК, невисока явка на Закарпатті та Прикарпатті – де проголосували відповідно 29 і 37%. Загалом явка виборців по Україні станом на 17 годину становить 45,27%.

Водночас у ЦВК сподіваються, що багато громадян ще не проголосували через релігійні свята, і до 20 години явка виборців перевищить результати першого туру.

Також у ЦВК повідомляють, що багато громадян перед другим туром виборів змінили місце голосування.

Як повідомила Н. Бернацька, загалом по Україні до повторного голосування 325 тисяч 604 людини змінили місце голосування, що на понад дев’ять тисяч більше, аніж у першому турі, хоча часу для подання заяви було в рази менше – трохи більше тижня.

У закордонному виборчому окрузі на деяких дільницях уже завершилося голосування. Загалом голосування відбувалося на 101 закордонній виборчій дільниці у 72 країнах світу.

До списків виборців внесено 449 174 осіб, і ця кількість збільшилася у порівнянні з першим туром на понад 14 тисяч. До першого туру за кордоном у списках виборців було 434 930 осіб.

Станом на 17 годину, вже завершилося голосування на 11 закордонних виборчих дільницях, зокрема, в Австралії, Республіці Корея, Японії, КНР, Монголії, Малайзії, Сінгапурі, Шанхаї, В’єтнамі, Тайланді, Казахстані та Киргизії. Останніми, о 6 годині 22 квітня, надійдуть дані до ЦВК із закордонної виборчої дільниці у Генеральному Консульстві України у Сан-Францизско.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1263 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1926 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2462 0