Новини з 1996 року

ЖРБС відхрестився від призу за недбалість. Приз за нехлюйство (736 тисяч грн) отримає Іван Москалик

Олександр Курилов 02 липня 2018 12:00 582 0

Управляюча компанія «Житлорембудсервіс»  не причетна до пошкодження кабельних мереж у будинку №55, що на проспекті Свободи. Натомість мешканцям цього будинку, які скаржаться на постійний обрив мереж кабельного телебачення через будівельні роботи, слід звертатися в Управління житлово-комунального господарства міськвиконкому.

Відповідно, приз за недбалість у виконанні роботи  від управляючої компанії  "Житлорембудсервіс", на яку даремно скаржилися, переходить до свого справжнього власника – начальника УЖКГ міськвиконкому Івана Москалика.

«Прочитав, що до ситуації в цьому будинку, де знімають стару плитку й через що увесь час будівельники обривають кабелі зв’язку, причетна компанія «ЖРБС».

Але насправді це не так.  «Житлорембудсервіс» ніяких робіт там не проводить, мова про замовлення УЖКГ й зрозуміло, що ми до всього  цього не маємо жодного стосунку», - зазначив «Програмі Плюс» директор ЖРБС Олександр Бондаренко.

Слід сказати, що чоловік у даному випадку правий і газета виписала приз за недбалість цій компанії даремно. Насправді все простіше.

Ремонтні роботи на будинку №55, що по проспекту Свободи,  проводить така собі контора з назвою «Будкомфорт ЛТД». За збивання старої плитки й за створені людям проблеми ця фірма отримає від УЖКГ міськвиконкому 736 тисяч гривень.

Це підприємство, яке раптом отримало в Кременчуці  немалий підряд без конкурсу, має капітал аж цілих 1000 гривень і серед іншого займається розведенням свійської птиці.

Щодо відповіді на запитання: як саме  це вдалося підприємству, що взагалі дебютує в Кременчуці з комунальним  бізнесом, то така є. Зв’язки цієї фірми виводять нас на Полтаву й на Луганськ. А от хто сидить у Луганську – оце вже питання.

Останнє – «Програма плюс» жалкує за жорстокий «наїзд» на управляючу компанію «ЖРБС» і репортер особисто просить вибачення. "Житлорембудсервіс" у цьому випадку абсолютно не при справах.

Натомість приз за недбалість і нехлюйство під час проведення ремонту передається за призначенням – керівнику Автозаводського КЖЕП Оксані Кийло та начальнику УЖКГ міськвиконкому Івану Москалику. А далі вони вже самі визначаться, чи то спочатку відзвітувати за отриману нагороду  за недбалість у Полтаву, а далі по ланцюжку засновників - аж у Луганськ, чи навпаки.   

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

В Кременчуцькій бібліотеці на Водоканалі вчилися приборкувати акварель. ФОТОрепортаж 137 0
У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 833 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 879 0