Новини з 1996 року

Жорстокості немає меж: собаку прив'язали до дерева і покинули помирати. ФОТО

Валерія Макряшина 10 січня 2018 09:50 715 0

Ситуація, що трапилася з цією собакою, мало сказати, що трагічна. Як повідомила на своїй сторінці у Facebook Марина Кожушко, начальник служби відлову та утримання в КП "Спецсервіс Кременчук", на Різвяні свята до них зателефонували місцеві мешканці:

"Мы нашли собаку, щенка-подростка, он привязан к дереву в посадке, район 1-ой Занасыпи. Щенок ранен, в крови, подняться не может, помогите".

 

 

Ці громадяни пробули з собакою до приїзду машини Спецсервісу. Співробітники даного підприємства були вражені й шоковані тим, що побачили: нещасне, побите, виснажене й налякане цуценя, прив'язане до дерева повідцем... 

"Сколько же пролежал там малыш и чья жестокая рука это сделала? Жуть… Мы окружили Рыжика заботой, лечим, кормим, он поправляется, но в глазах ещё живёт страх… Мы знаем, скоро это пройдёт, любовь лечит любые раны, но нам, взрослым людям, будет трудно забыть эти глаза! Подобная жестокость и варварство не делает чести нам, людям. Такие поступки отвратительны и противоестественны, тем более, в дни Светлого Рождества, когда особенно надо думать о вечном, о любви, о душе…" - пише Марина Кожушко. 

 

 

У Спецсервісі дуже хвилюються за Рижика і сподіваються, що знайдуться ті ласкаві й добрі руки, які б взяли його до себе. 

"Друзья, приходите, знакомьтесь, Рыжик ждёт, ведь СОБАКА С ТЯЖЁЛЫМ ПРОШЛЫМ СПОСОБНА НА ОСОБЕННУЮ ВЕРНОСТЬ, ОНА УМЕЕТ ЛЮБИТЬ, КАК НИКТО ДРУГОЙ!" - йдеться у повідомленні. 

КП "Спецсервис-Кременчуг", ул. Горького, 48/75 

098 779 54 42 Кожушко Марина Владимировна, начальник службы отлова и содержания.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись