Новини з 1996 року

Жорстоке поводження з тваринами: Оля Фреймут віддала кошеня в "добрі" руки нардепа Шаповалова

Марина Баніт 20 квітня 2018 10:14 3545 0

Народний депутат Юрій Шаповалов став одним з тих, хто підвів відому телеведучу Ольгу Фреймут під скандал.

Мова про намагання пані Фреймут зробити добру справу – роздати безхатніх котиків у добрі руки народних депутатів. Це, мабуть, Ольга так думала, що є у депутатів щось добре. А можливо, й справді, як коментують українці, хотіла попіаритися. Тож вона стала з кошиком, у якому було повно кошенят, біля Верховної Ради в Києві. І давай депутатам, які проходили повз, видавати по кошенятку. Про це пані Ольга виклала пост на своїй сторінці у ФБ. Так і підписала, що «робила добро».

Отримав кошенятко і народний депутат Юрій Шаповалов, якого зафіксували камери присутніх там кореспондентів. І хоча на фото всі усміхнені, але в коментарях люди почали писати Фреймут, що вона зробила зло замість добра. Люди писали, що дехто з депутатів кошеня взяв, поки на камеру знімали, а потім за рогом викинув. Писали й таке:

Elena Konni Які добрі руки?!?!! Розпихувала всім підряд. Фактично викинула на вулицю. Заяву треба писати про жорстоке поводження з тваринами. Не потрібна така допомога.

Anastasia Khabenko Депутат не викине кошеня, якщо те мале йому після молочка вкакається на дорогий килим? (Кошенята - не леді, вони какають! Особливо якщо такі маленькі й після коров'ячого молока)

Депутат з Кременчука Юрій Шаповалов потрапив на сторінки більшості видань, у яких намагання Фреймут віддати кошенят назвали жорстоким поводженням з тваринами.

У Кременчуці ходять чутки, що в Юрія Шаповалова був маленький песик і він випадково власним автомобілем його придавив насмерть. Після цього знову купив песика. Тож котики – це не його, бо вони менш витривалі. Але ж фотокамери з усіх ЗМІ, направлені на обличчя, змушують робити необдумані вчинки – посміхатися, імітувати добро тощо…

Наразі невідомо, чи це Шаповалов був тим, хто викинув кошеня за першим поворотом. Але, перечитуючи коментарі під постом, складається враження, що для тварин немає більшого зла на світі, ніж потрапити в «добрі» руки народного депутата.

А висновок тут один: дивні кременчужани й українці взагалі. Ми віддаємо свою долю та долю своїх дітей у руки тих, кому страшно віддавати котиків.

Можливо, щось у цьому потрібно міняти?

  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 433 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 720 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 891 0