Новини з 1996 року

Жорстко. По робітниках Горішніх Плавнів й Автокразу (нардеп Жеваго) вдарили законом про кредитування

Олександр Курилов 05 липня 2018 12:33 1393 0

Надалі кожен громадянин України, який іде по кредит у комерційний банк чи фінансову установу, в якій нараховують 150 відсотків оплати кредиту в місяць, має бути більш уважним.

Бо кредит сьогодні можна взяти, але повертатимуть його у випадку невиплати ваші ж діти та онуки. Й тут слід розуміти, що відтепер потрібно бути втричі обережнішими з кредитними та зарплатними картками.

Це Верховна Рада України позавчора прийняла Закон «Про відновлення кредитування» й прем’єр Гройсман висловився, що новий закон відкриває нові можливості в кредитуванні.

І, можливо, так би й було, якби ставка кредитів хоч трохи наблизилася до європейської. Однак нині за тими ж кредитами споживачів вона є неймовірно високою й насправді ніяких можливостей прийнятий закон людям не відкриває, але такі закриває.

Натомість нові можливості тепер матимуть комерційні організації, які надають кредити.

За тим, що проголосовано нардепами,  кредит, який було взято громадянином і чоловік раптом не дожив до його повної виплати, тепер переписується на рідних померлого в обов’язковому порядку й ті відповідатимуть за взяті не для себе кошти своїм майном.

Далі – іпотека. Тепер, якщо виникли проблеми з виплатою кредиту за квартиру, кредитор просто перепише на себе в нотаріуса вашу іпотечну квартиру, й родина зі своїми проблемами залишиться серед вулиці.

Також у того, хто отримав кредит, але не сплатив його та не сплатив пеню, можливості знайти справедливість з цього питання в суді вже не буде. За новим законом, суд завжди буде на боці того, хто надав кошти в кредит.

І останнє – під новий закон підпадають усі кредитні угоди, які були укладені до його затвердження у Верховній Раді, що взагалі порушує всі правила.

Далі ж можна говорити, що ось така ситуація стосуватиметься тільки тих, хто набрався кредитів та їх не виплачує. Насправді все гірше. Для Кременчука й Горішніх Плавнів, а також для жителів Білої Церкви тут постає велика проблема із зарплатними картками екс-банку «Фінанси і кредит». Сьогодні від власників цих карток вимагають кошти нібито за обслуговування.

Причому вимагають, незважаючи на те, що сам банк давно збанкрутував і коштів на зарплатні картки цього банку ніхто не перераховує. Й мова тут про працівників усіх підприємств Горішніх Плавнів, того ж автокразу й не тільки…

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 963 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 1963 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2577 0