Новини з 1996 року

ЖКГ просить додатково понад мільйон гривень з міського бюджету на паливо та сіль

Альбіна Козлова 09 січня 2019 13:00 327 0

Сьогодні на сесії міської ради було прийнято два проекти рішень, ініційованих  департаментом ЖКГ: «Про внесення змін до «Програми фінансової підтримки комунальних підприємств м. Кременчука на 2019 рік» та «Про перерозподіл бюджетних асигнувань по головному розпоряднику бюджетних коштів департаменту житлово-комунального господарства».

У першому йшлося про виділення 1 млн 113 тис. грн на закупівлю паливно-мастильних матеріалів та протиожеледної суміші для комунальних підприємств міста, щоб автошляхи та вулиці краще розчищалися від опадів, оскільки на Полтавщину й у тому числі на Кременчук насувається новий північний циклон, що протягом найближчих трьох днів спричинить сильний сніг до 20 см, пориви вітру та морози.

Тож пан Москалик просить виділити 1 млн 113 тис. гривень, зокрема на паливно-мастильні матеріали для КП «Благоустрій Кременчука»  –  354 тис. грн, для КП «Теплоенерго» – 116 тисяч, для КП «Кременчукводоканал»  –  172 тисяч, для КП «Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління» – 428 тис. грн, для КП «Спеціалізований  комбінат ритуальних послуг» -  41 тисячу, для КП «Кременчуцьке комунальне автотранспортне підприємство 1628» –  286 тис. грн на придбання протиожеледної суміші (солі).

Другий проект рішення «Про перерозподіл бюджетних асигнувань» передбачає перенаправлення грошових коштів у сумі 1 млн 400 тис. грн, які на початку року були передбачені для придбання КП «Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління» самоскида, на придбання паливно-мастильних матеріалів та солі для комунальних підприємств.

За словами пана Москалика, 28 вагонів солі, які були закуплені з початку зимового сезону для КП «Кременчуцьке комунальне автотранспортне підприємство 1628», не вистачає для оброблення вулиць, оскільки на сьогоднішній день 25 вагонів уже використали.

Обидва проекти підтримали більшість присутніх депутатів. Однак не обійшлося без дискусій: деякі з депутатів нарікали на роботу комунальних служб та звинувачували їх у професійній недбалості, тому що частина приватного сектора досі не розчищена від минулорічних опадів, наприклад, вулиця Чумацький Шлях та під’їзд до будинків №83 та №85, де люди не можуть привезти собі дрова. Також у грудні були випадки, зі слів депутатів, коли три дні не могла проїхати швидка до хворої дитини через нерозчищену вулицю.  

Кременчужани щиро сподіваються, що протягом найближчих днів рух у місті не паралізує через значні опади.

Читайте також: Протягом двох-трьох днів на Полтавщині очікується значне погіршення погодних умов

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1243 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1901 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2414 0