Новини з 1996 року

Живіть всі довго. У мера Малецького проблеми з моргом й збереженням тіл померлих. Фото

Олександр Курилов 17 квітня 2018 15:02 1339 0

У Кременчуці найбільш загрозлива справа сьогодні – це померти. Бо в такому випадку рідні не знатимуть, що їм робити з тілом небіжчика – куди його везти й де надаватимуть ритуальні послуги.

Це Кременчуцький міський виконавчий комітет сьогодні й бізнес-війна за померлих. Прецедент війни один – одна велика морозильна камера, яка є в морзі, що на території Першої міської лікарні. Й причина всього – не так давно міський голова Віталій Малецький передав морг з усім його обладнанням платній лікарні «Придніпровська» з її відомим у медичних колах головним лікарем Скачком.

А неприбуткові місцеві лікарі-патологоанатоми переїхали в Кременчуцьку районну лікарню. Єдине, що вони раніше не забрали, – це холодильну камеру, в якій тримають тіла померлих.

Однак сьогодні зранку ці люди прийшли по обладнання, яке за ними числиться, й усе це спілкування за морг стало надбанням громадськості.

У підсумку обидві сторони конфлікту, які нічого не вирішили, пообіцяли зробити нову справу відбиття холодильника одне в одного й тут місцевій філії патологоанатомічної служби легше.

У них є довідка, що все обладнання, тобто дуже велика морозильна камера – їхня.

Натомість у бізнесмена-лікаря Скачка, який за вказівкою мера Малецького не віддає чуже обладнання, є свої аргументи.

Такого, що є сьогодні в нашому місті з моргом, за всю історію існування Кременчука не було. Й Ільфу та Петрову, які описували життя трунарів у відомому романі «Золоте теля» з Остапом Бендером, кременчуцькі події  з війнами за небіжчиків і не снилися.

Такі війни за морг, бо поховання небіжчиків - це бізнес, можуть бути тільки в нас і більше ніде й тільки за нинішнього міського голови пана Малецького.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1290 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2286 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2903 0