Новини з 1996 року

ЖИТТЯ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МЕРІЇ: МІЖ ПОКИДЬКАМИ, КРЕМЛІВСЬКИМИ ЗАПРОДАНЦЯМИ Й КОМУНАЛЬНИМ САБОТАЖЕМ

Олександр Курилов 22 вересня 2015 12:09 1282 0

Об’єднаний передвиборчий штаб Кременчуцького міськвиконкому, який опікується майбутніми виборами до міської ради й виборами Кременчуцького міського голови, випустив у світ другу прокламацію під умовною назвою «Кременчуцький правдоруб».

Саме видання, яким опікується виборчий штаб одразу чотирьох провладних кандидатів у мери – першого віце-мера Калашника, нардепа  Шаповалова, заступника міського голови Малецького й колишнього «свободівця» Савченка, цікаве в першу чергу тим, що всі інші їхні конкуренти поливаються останніми помийними   словами.

Серед іншого, у владному виданні можна прочитати, що одні чиновники у Кременчуцькій мерії – хороші, а інші – покидьки. Причому справжні покидьки без жодних лапок.

Ще - частина «батьків міста», представників Кременчуцького міськвиконкому, які у нас без хліба й солі їдять у своїй підкилимній передвиборчій боротьбі один одного, є «кремлівськими запроданцями й готують комунальний саботаж».

І такого «щастя», тобто помиїв, - аж на вісім сторінок

Про що слід додати – так це про таке.

Зрозуміло, що вибори  - справа важлива, і той, хто переможе,  отримає доступ до міського бюджету, землі, кабінетів та всіх інших благ.

Однак це не ті блага й немає таких благ, за які можна втрачати своє людське обличчя.

Те, що робиться нині у міськвиконкомі, то такого бруду звідти, як на репортера, у Кременчуці ніколи не було.

Якщо ви, пани градоначальники і товариш нардеп,  взялися боротися один з одним, то робіть це по-людськи. Якщо ви критикуєте один одного, то критикуйте, а не поливайте помиями й останніми словами.  

Нині ж усе навпаки  – Юрій Шаповалов, Віктор Калашник, Віталій Малецький, Олег Савченко, як на репортера, взялися зробити з Кременчука велику помийну яму. Й поки що це у них виходить.  

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 443 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 658 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 677 0