Новини з 1996 року

Жителям Кременчука обіцяли «Метеори». Мешканцям Полтавщини обіцяють літаки. Обласні начальники жартують

Олександр Курилов 22 грудня 2017 14:34 1142 0

На Полтавщині  – вікопомна подія. Зміст такої – повідомлення заступника губернатора Полтавщини Андрія Пісоцького у Фейсбуку на тему відновлення польотів пасажирських літаків з обласного аеропорту «Полтава».

«Те, про що так довго говорили, — сталося! Сьогодні (20 грудня) Кабмін прийняв рішення про зміну статусу аеропорту "Полтава" на міжнародний! Усіх вітаю! Ура, ми летимо!» - зазначає заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації.

А за тим, що було відомо раніше, – обласні депутати виділили з бюджету Полтавщини на реконструкцію аеропорту  351 мільйон гривень, які мали б вкладати, починаючи з 2017 року по 2020.

Однак скільки справді вкладено коштів цього року – у відповідь на це запитання тиша повна.

Є лише прогноз заступника губернатора, що перший такий рейс відбудеться вже наступного, 2018 року.

Для переконливості представник влади причепив до свого повідомлення фото великого "Боїнга". Фото це «Програма плюс» виставляє.

Зрозуміло, що відгуки  з цього приводу – радісні. Й вони схожі на ті, що лунають три роки поспіль у нашому місті, коли мешканцям Кременчука пообіцяли відновлення руху метеорів по Дніпру, які так і не з'явилися.

Нині про те ж саме – людей просто годують обіцянками.

Користувач Фейсбуку Valentyn Artemiev  пише з цього приводу так.

«Ребята, очнитесь! Терминал этого аэропорта - это "машина времени"! Зайти в терминал - это сразу оказаться в 1990 году! Чтобы вы понимали, выход к самолетам через "крутилку", как в магазине АТБ! ВПП не имеет подсветки и разметки! Рулежки поросли бурьяном! На территории авиаполя пасутся козы! Системы безопасности, кроме мужчины с красной повязкой на рукаве, нет вообще никакой! Таможенных пунктов пропуска нет! Багажного отделения в современном понимании нет! Зала ожидания нет, не говоря уже о Дьюти Фри! Компьютеризации нет! Автотрапов для Боингов и Аэробусов нет! Парковка на 20 автомобилей! Метеослужбы нет априори! Орнитологов нет! Навигационной службы и обурудования нет! Радиомаяка, который заводит самолет на посадку, нет! Техников и техники для обслуживания самолетов нет! Кухни для приготовления авиокомпаниями еды для перелетов нет! Автозаправщиков нет! Ёмкости для горючего (вдоль трассы которые) давно сгнили, а система снабжения не работает лет 15 как... Куда вы лететь собрались?»

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 515 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 647 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1138 0