Жителі вулиці Київської не в тренді: сміття не сортують, бо нікуди. ФОТО

З 1 січня 2018 року в Україні обробка і поділ сміття на вторсировину і таке, що підлягає захороненню, стають обов’язковими. Про це говорить ст.32 ЗУ «Про відходи».
Кременчук не готовий до роздільного сміття, скаржаться містяни. Закон підписали, він діє, але постає елементарне питання: куди сортувати?
Незважаючи на держстандарт "Контейнери для побутових відходів", згідно з яким громадяни зобов’язані самостійно сортувати своє побутове сміття по контейнерах – окремо папір, окремо скло, окремо пластикові пляшки, не в усіх куточках нашого міста вони є.
За яким принципом комунальники Кременчука вирішили, які контейнери куди встановлювати, - незрозуміло.
Як повідомила "Програмі Плюс" кременчужанка, в районі будинку №79 по вул. Київській (неподалік льодової арени "Айсберг") стоять три контейнери одного зразка: "залишкове сміття". Тобто якщо добросовісна людина вдома сміття, наприклад, у три пакети розсортує, то викидати їх усі три потрібно буде в один і той же контейнер.
"Не на Пугачова ж, де є контейнери, мені йти, щоб відсортоване сміття викинути?" - обурюється жіночка.
Є й інший бік медалі.
Житель Раківки, наприклад, повідомив кореспондентам, що біля його будинку вже кілька років стоять сортувальні контейнери, проте ніхто особливо не дотримується встановлених правил сортування. Кидають, куди прийдеться, каже чоловік, - штрафи ж мізерні.
Ось вам, панове, прекрасна цивілізація.

Коментарі
Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись