Новини з 1996 року

Житель Фінляндії за тисячі кілометрів зловив хвилю "Радіо Roks Кременчук". ФОТО

02 грудня 2019 13:00 540 0

Дивовижний сигнал був спійманий 15 серпня цього року, з 13:52 до 13:54 за київським часом, на частотах 92.30 МГц за тисячі кілометрів - жителем Фінляндії. 

Reijo Alapiha - радіолюбитель, житель міста Йоенсуу, що на сході Фінляндії, за допомогою свого обладнання зміг зловити хвилю кременчуцької радіостанції "Радіо Roks Кременчук", трансляцію якого здійснює міська телерадіокомпанія "Візит".

Чоловік написав на адресу телекомпанії лист, у якому розписав усе, що йому вдалося почути. До листа він додав СD-диск із записом рекламного блоку. 

 

 

"Услышав Вашу станцию, я удивился, ибо в наших местах это бывает редко. Это случается лишь несколько дней в году, когда складываются особые условия прохождения радиоволн в Финляндии..." - написав Reijo Alapiha.

І дійсно, те, що трансляцію кременчуцької радіостанції почули в далекій Фінляндії, дуже вражає, так як радіус мовлення за межами нашого міста становить 70 км. 

До листа Reijo Alapiha додав свою фотографію, на якій також видно його апаратуру, яка, так би мовити, познайомила його з нашим містом. У листі він написав, що йому 59 років, він технік, ремонтує електроніку. Крім цього, він колекціонує всі картки та листи від тих станцій, які йому вдалося "зловити". 

 

На фото: Reijo Alapiha

 

 

Валерія Макряшина 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1292 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1964 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2520 0