Новини з 1996 року

Жеребкування по виділенню землі учасникам АТО сьогодні: визначились по ще 13 ділянкам. ФОТО

Андрій Михайленко 24 вересня 2015 11:39 865 0

Як і планувалось, сьогодні у Великому залі Кременчуцької міської ради відбулось жеребкування по 13 ділянках поміж учасниками АТО, котрі попередньо подали заяви на участь у жеребкуванні. Як відомо, кількість таких заяв має бути не менше 120.

Проведення заходу проводила комісія з жеребкування, яка попередньо була сформована 17 вересня на робочій комісії з питань виділення землі учасникам АТО.

Жеребкування було відкрито для преси та охочих відвідати захід. За словами голови комісії по жеребкуванню земельних ділянок Ігоря Матяша, в цілому даний захід пройшов без ускладнень.

Процес самого жеребкування був організований таким чином. Кожен із учасників АТО, який подав заявку на виділення земельної ділянки, мав право обирати від 1 до 13 ділянок, тобто обмежень у виборі не було. На кожну ділянку було сформовано конверт, де знаходились папірці-квитки із даними бажаючих. На сьогоднішньому жеребкуванні кожен конверт по черзі публічно розкривався й будь-хто з присутніх у Великій залі мав змогу витягти папірець-квиток. 

За результатами жеребкування, здійснювати оформлення   землевпорядної документаці на свої ділянки, згідно із сьогоднішнім протоколом комісії матимуть змогу:

- Коробка Вадим по вулиці Бузковій,

- Єременко Максим по вулиці Бузковій,

- Шпара Андрій по вулиці Фіалковій,

- Кравченко Олексій по вулиці Барвінковій,

- Щербак Юрій по вулиці Гетьманській,

- Беркеля Олег по вулиці Спасопреображенській,

- Свістюля Сергій по вулиці Спасопреображенській,

- Пісня Іван по вулиці Спасопреображенській,

- Боршош Владислав по вулиці Спасопреображенській,

- Лєбєдєва Наталія по вулиці Спасопреображенській,

- Борисов Олексій по вулиці М.Молочнікова,

- Карайбіда Сергій по вулиці С. Ковпака,

- Ізотов Геннадій по вулиці Дарвіна.

Нагадаємо, що подальші жеребкування по виділенню землі будуть можливі в разі внесення змін до Генплану міста, що може статись вже у жовтні цього року за умови проведення позачергової сесії міської ради, де має бути затверджено внесення змін до головного землевпорядного документа міста.

 

 

 

 

 

 

Теги: Підтримка оборониАТОземля воїнам АТО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись