Новини з 1996 року

Жахи міста. Заступник мера Проценко показав громадянам опудало з міськвиконкому на Масницю. Фото

Олександр Курилов 13 лютого 2018 11:00 574 0

Заступник міського голови Кременчука  Віталія Малецького з видовищ і культури Руслан Проценко оприлюднив фотографію опудала, яке чиновники міськвиконкому урочисто палитимуть на площі Перемоги під час свята Масниці цими вихідними.

Відповідне фото заступник міського голови оприлюднив на своїй сторінці в соціальних мережах.

«Наша Марена унікальна. 100% hand-made. Усіх чекаємо на кременчуцькій Масляній», - зазначив Руслан Проценко, який не уточнював, хто саме буде підпалювати витвір мистецтва, який уже зібрали з очерету біля найближчого до Кременчука  болота.

Натомість відомо,  що творіння кременчуцької культурної думки палитимуть  безпосередньо на площі Перемоги, перед мерією, а місце спалення витвору міськвиконкому обгородять спеціальним парканом.

Загалом вважається, що спалення опудала з назвою «Марена» безпосередньо біля адмінбудинку  сприятиме зменшенню таких негативних рис у наших чиновників як хабарництво й фундаментальна байдужість до людей.

До того ж чим більше буде саме опудало, тим менше буде хабарництва в самій мерії.

Але наскільки це правда – побачимо.

Про що слід додати - ящо виходити з точки зору необхідності, то навряд чи такий витвір мистецтва нашого міськвиконкому слід палити. Все можна зробити простіше - поставити це опудало у віддаленому мікрорайоні міста й написати "контакт-центр". В такому випадку - в цій модерновій хаті можна було б проводити прийом громадян, й для такого - у нас найбільша кількість чиновників в Україні.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись