Новини з 1996 року

Жахи кременчуцького моргу в Першій лікарні: трупи лежать "валетом" та покотом. ВІДЕО+ФОТО

Андрій Михайленко 04 травня 2017 19:00 8608 0

Як вважає нинішній в.о. керівника патологоанатомічного бюро Полтавської області Вадим Українець, картина, котру він застав сьогодні в присутності журналістів, є наслідком намірів місцевих чиновників перевести все на комерційні рейки.

«Іде руйнація (патологоанатомічної - Ред.) служби для того, щоб зробити все комерційними проектами», - так головний патологоанатом області прокоментував картину, яку застали в морзі, що знаходиться на території Першої лікарні.

 

 

Як стало відомо, сьогодні зранку в Кременчуцькому відділенні патологоанатомічного бюро Полтавської області (розташований на території Першої міськлікарні) на лікарняний пішов єдиний патологоанатом, а мешканці міста через це почали бити на сполох, оскільки нікому робити розтин тіл, щоб вчасно поховати родичів.

Скарги дійшли до новопризначеного виконуючого обов'язки начальника патологоанатомічного бюро Полтавської області Вадима Українця.

Він приїхав з інспекцією у відділення і каже, що був шокований побаченим: у холодильнику моргу трупи лежали покотом (один біля одного без певного порядку. - Ред.).

«Я такого неподобства ще не бачив! У камері схову лежить маса тіл, які не мають потреби у розтині. І там жахливі умови зберігання.

Ми зафіксували це неподобство. Але така ситуація пов'язана з навантаженням на бюро, оскільки розтинів багато.

Сьогодні я привіз з Полтави лікаря, і ми відмовили в двох розтинах. Там у цьому немає необхідності..." - повідомив журналістам пан Українець.

 

 

Медик зазначив, що причиною такого неподобства є курс міської влади на здавання комерційним структурам в оренду частини приміщень.

«Тепер приміщень не вистачає. Мало того, обладнання, яке належить державі, використовується комерційними структурами без оплати.

Нехай вони (приватні структури - Ред.) побудують свій холодильник, але їм це не вигідно економічно. Навіщо така оренда потрібна?!

Нехай собі окремо будують, а ми будемо займатися експертизою і прижиттєвою діагностикою», - обурився Українець.

Він також зазначив, що у відділенні немає адекватного керівника.

«Іде руйнація служби для того, щоб зробити все комерційними проектами. Я сам не знав, але в Полтаві всі тіла померлих з лікарень у бюро доставляються безкоштовно. А в Кременчуці - платно.

Одна справа - коли тіло здано на збереження, а  зовсім інша - якщо з лікарні і на розтин тіло. То чому люди платять за це?» - дивується Вадим Українець і обіцяє порушити питання на відповідному рівні.

Нагадаємо, про проблеми в кременчуцькому морзі ще в 2016 році під час грудневої сесії міської ради заявляла депутат Валентина Гордєєва (фракція «Самопоміч»).

Перед цим Гордєєва під час свого візиту в патологоанатомічне бюро констатувала той факт, що на «трьох візках лежать «валетом» шість трупів, а ще два, вже одягнених, готові на видачу».

Цей факт обурив депутата міськради, яка, за її словами, прийшла з'ясувати, чи законно беруть гроші з кременчужан за послуги бюро.

Її обурення вилилось у депутатський запит, однак депутати її не підтримали.

Читайте також: Погром у міській медицині. Мер Кременчука Малецький провів сьогодні лікарняний спектакль для ЗМІ

Докладний відеорепортаж про катастрофічний стан кременчуцького патологоанатомічного закладу Кременчука дивіться сьогодні на телеканалі "Візит" о 20.40.

 

 

Теги: Резонанс КременчукаПригоди КременчукаПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2556 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3023 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3460 0