Новини з 1996 року

ЖАХ! У Кременчуці господар-садист посадив собак на жорсткий ланцюг, який їх ледве не вбив. ФОТО

Валерія Макряшина 14 червня 2019 14:30 722 0

Жорстокість людей дійсно не має меж і це одночасно й лякає, й обурює. Жорстокість людини до тварин — проблема набагато серйозніша, ніж може здатися на перший погляд.

Бо ти не знаєш, де та межа і на що взагалі може бути здатна така людина. Важко дивитися на таке відверте фізичне насилля, особливо якщо воно влаштоване самим господарем тварини. 

Про таку пригоду на своїй сторінці в мережі Facebook розповіла начальниця відлову та утримання тварин КП "Спецсервіс Кременчук" Марина Кожушко.

За її словами, 4 червня в притулок зателефонувала волонтер Юлія Крилова й зі сльозами розповіла, що в одному з приватних дворів по вул. Мічуріна знаходиться поранений собака. Рана на шиї дуже серйозна, господар допомоги не надає і не допускає до тварини волонтерів.

 

 

Наступного дня співробітники Спецсервісу й волонтери зібралися біля хвіртки цього будинку. Господар вийшов до несподіваних гостей невдоволений і з ножем у руці, у двір не пустив і послав за відомою адресою.

На місце викликали правоохоронців.

Чоловік у присутності поліцейських виявився більш поступливими і всім вдалося пройти у двір.

"Ми побачили двох симпатичних, виснажених собак на коротких ланцюгах. Ні будок, ні води, ні їжі! Що вони там охороняли в бруді й смітті, незрозуміло! Тварини кинулися до нас, крутячи хвостами і з тихими криками: «Ви прийшли? Допоможіть!»

Маленька собачка Білочка, без однієї лапки, моментально опинилася в мене на руках і довірливо притулилася... Я подивилася на Матроса і серце стиснулось, величезна рана на шиї, гній, сильний гнильний запах, і на всьому цьому - брудний нашийник, замотаний дротом, і ланцюг...

Як пес усе це терпів? Жесть... І господарі спокійно жили поруч..." - розповідає Марина Кожушко.

Тварин забрали! Поведінка господаря при цьому не піддалася ніякому опису.

"Спасибі поліцейським, вони гідно провели цю операцію, без зайвих слів, спокійно, але на очах у дівчини - співробітника поліції ми бачили сльози. Ми всі ревіли, коли я знімала з пораненої шиї Матроса смердючий нашийник, розмотувала дріт, а пес терпів, йому було дуже боляче, але він виляв хвостом.

Наші ветеринари надали собаці всю необхідну допомогу. Коли у вольєрі їх гладили співробітники, тварини пищали від радості. А коли їм принесли смачну їжу, вони їли й скиглили від подяки та щастя! Нам здається, що вони в нас щасливі!

Юля часто приїжджає, привозить ласощі, гуляє з Білочкою, а з Матросом грає у вольєрі... і весь час плаче від жалості до цих тварин.

Скоро рани загояться, лікування й реабілітація закінчаться і дві чудові, розумні собаки будуть готові переїхати в новий будинок, дарувати вам радість і любов.

Шукаємо для Білки і Матроса добрі руки!" - підсумувала Марина. 

Також усі працівники Спецсервісу дякують волонтеру Юлії за її допомогу й підтримку. 

Ця історія, зазначають у притулку, закінчиться добре, але скільки ще таких нещасних тварин сидять за високими парканами в полоні у садистів-господарів? Голодні, побиті, поранені, вони чекають допомоги...

Тож прохання до всіх кременчужан, якщо у вас є підозри, що господарі жорстоко ставляться до тварин, звертайтеся в поліцію, не залишайте в біді братів наших менших!

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1307 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1981 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2551 0