Новини з 1996 року

Жага пригод і скляні очі: покарали п'яного чоловіка, якого піймали за штурвалом біля Крюківського мосту

Артем Кузьменко 29 вересня 2020 14:10 211 0

24 вересня в Крюківському райсуді Кременчука Світлана Фадєєва розглянула адмінматеріал, який надіслали з Кременчуцького відділу поліції. В ньому до відповідальності притягнули кременчужанина за порушення ч. 5 ст. 130 КУпАП (керування річковими або маломірними суднами в стані сп’яніння).

У протоколі, який склали водні інспектори, вказали, що порушення зафіксували 9 серпня, о 00:14, біля Крюківського мосту. П’яний водій керував судном Крим-3. Від проходження огляду, на кшталт дмухнути в трубку або поїхати до нарколога, чоловік відмовився.

Що він робив опівночі в нетверезому стані за штурвалом човна – загадка.

Порушник, який прийшов до зали суду, визнав свою вину і щиро покаявся. Покарання, яке суддя Світлана Фадєєва йому призначила, – це штраф (2 550 гривень) і судовий збір (420,40 гривень).

Відповідну постанову опублікували на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

 

«Штраф підлягає добровільній сплаті протягом 15 днів з дня вручення копії постанови, а в разі оскарження такої постанови не пізніше як через 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.

У разі несплати правопорушником штрафу в зазначений строк, у порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу в розмірі 5100 грн 00 коп».

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 264 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 625 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1366 0