Новини з 1996 року

Жіноча краса очима кременчуцьких чоловіків

Марина Баніт 29 січня 2017 14:09 1699 0

Чоловіки Кременчука проти жіночих модних брів.

У соцмережі чоловіки виступають проти жирних брів у жінок. Мова йде про штучну красу. Один з користувачів через те, що його кохана змінила імідж, закликає усіх жінок зупинитися і не спотворювати себе.  На сторінці у ВК «Підслухано Кременчук» у нього аж душа кричить:

«АААА! МУЖИКИ! Я думав, що зі мною цього ніколи не відбудеться!!! Боже...

Є у мене кохана, начебто все нічого, рухаємося вперед, але вона у мене ласа на всю цю модну тенденцію, типу сорочки в клітку, подвороти, окуляри-кішечки, подвійні... можу припустити, що колись вона і уггі любила, але це мене не турбувало. Не тривожило її завзяття до віянь моди до сьогоднішнього дня.

У неї були нормальні брови, звичайні брови... ну нічим не примітні, але, мабуть, моїй коханій захотілося нарешті звернути на них увагу і вона таки пофарбувала їх у чорний та ще та-а-а-ак жирно!!! Я її люблю і ображати не хочу. Вічно витріщаюсь на ці брови, а сказати прямо язик не повертається.

ДІВЧАТА! НІКОЛИ, ЧУЄТЕ, НІКОЛИ НЕ ФАРБУЙТЕ ТАК ЖИРНО БРОВИ, ЦЕ БРИДКО!!!»

Так, дійсно, сучасна тенденція – це штучне все. А останнім часом все частіше на вулиці можна зустріти намальовані брови на обличчі жінок. Якби робити інколи фото невдалих спроб прикрасити себе, ці світлини могли б примусити беззупинно сміятися. На жаль, не можна так просто ходити по місту і фотографувати прекрасну половину людства. А було б цікаво – запустити такий флешмоб.

Не усі штучні брови псують зовнішній вигляд, але багато кому треба було дійсно навчитися робити макіяж заради збереження спокою чоловіків.

Ось користувач розповідає про свій досвід: «Колись подруга теж пофарбувала так брови)

Після першого ж погляду на неї я ніяк не могла перестати іржати.

А все тому, що коли я дивилася на неї, у мене перед очима з'являлася ось ця собака».

 

«Чувак! Якщо тобі не подобаються брови, то ти почни зі своєї дівчини. Перш ніж говорити іншим дівчатам», - захистив жінок чоловік.

«Ступінь вищипаності та фарбування брів - один з показників адекватності жінки», - таки внесла ясність користувачка, натякаючи, що це просто окремі особи таким страждають.

Таки чоловіки більше за натуральність, як і написав користувач: «Я своїй дружині кажу, коли не нафарбована: "Ти хоч на людину стала схожа", а вона посміхається)»

 

Теги: обговорення у соцмережахПро красу

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1489 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1560 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1483 0