Новини з 1996 року

ХВОРОБИ ШКІРИ ЯК ПОЛЕ ДЛЯ КРЕМЕНЧУЦЬКИХ БІЗНЕСОВО-МЕДИЧНИХ ІГРИЩ

Олександр Курилов 21 вересня 2015 10:15 825 0

У Кременчуцькому шкірно-венерологічному диспансері ніхто нікуди не звільняється. «Кременчуцький медичний самородок» – нинішній в.о. керівника медичного закладу Дмитро Корінь працює, а нового головного лікаря диспансеру буде призначено після конкурсу.

Це друга точка зору на скандал, який у Кременчуці то палає, то не палає навколо шкірно-венерологічного диспансеру.

«Я прочитав інформацію, яку оприлюднили ЗМІ з приводу Кременчуцького шкірно-венерологічного диспансеру, й перше, що скажу, – мене ніхто не призначав керівником. Мова йде про виконання обов’язків, а сам конкурс на посаду буде оголошено. Так само неправдива інформація про те, що під час приїзду до міста головного лікаря обласного шкірно-венерологічого диспансеру Володимира Камєнєва, всі встали й вийшли на знак протесту. Цього теж не було», - аби розповісти свою точку на всі події з нашого медичного закладу, який базується на вулиці 1905 року,  Дмитро Корінь, нинішній в.о. головного лікаря, знайшов репортера «Програми плюс».

Інше, про що Дмитро розповів, – він не має ніяких зв’язків у міській медицині, працює лікарем 15 років, а нині, як це цікаво не звучить, – займається воротами. Такі залізні разом з хвірткою й пуфиками з диванів, що у коридорах медичного закладу,  украли з будівлі  диспансеру, що на вулиці 1905 року.

Загалом цікава розмова, під час якої Дмитро заперечує все, що було оприлюднено першим заступником мера Кременчука Віктором Калашником.

«Не було у нас ніяких акцій протесту. Попередній головний лікар, контракт з яким закінчився, не прийшов на захід, але інші медичні працівники, а їх всього 58, – усі працюють», - зазначив співрозмовник.

  

Теги: Кременчуцький шкірно-венерологічний диспансерПолітика КременчукаМедицина Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1298 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1969 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2533 0