Новини з 1996 року

Хворих пацієнтів лікарень відпустили додому погрітися. Як влада турбується про кременчужан

Марина Баніт 19 квітня 2017 13:52 1198 0

Сьогодні в міськвиконкомі під час комісії віце-мер Ольга Усанова розповіла про те, які заходи вживаються у надзвичайній ситуації представниками влади щодо підтримання тепла в лікарнях міста.

Присутня на комісії пані Сідерка зазначила, що люди пишуть їй про те, як у лікарні під трьома ковдрами гріються і нема від цього результату. У деяких палатах 1-ої лікарні  температура сягає 12 градусів.

Ольга Усанова розповіла про те, що вчора (18 квітня), об 11 годині, у 2 та 3 лікарнях ввімкнули автономне опалення, також опалення запрацювало в пологовому будинку.

Але дві лікарні знаходяться в холоднечі. Вони підключені до централізованого опалення, яке наразі не планують вмикати.  Відтак 1 лікарня та інфекційне відділення 4-ої лікарні наразі без опалення.

Серед вжитих заходів Ольга Усанова зазначила, що в цих медичних закладах встановили електричні обігрівачі. З 1-ої лікарні, за її словами, хворих пацієнтів відпустили додому -  тих, чий стан дозволяв. У 4-ій лікарні наразі перебувають 30 пацієнтів. Хворих з гострим хірургічним захворюванням наразі направляють до 3-ої лікарні.

Пані Сідерка запитала в Ольги Усанової, чому вони ще тиждень тому не підготувалися до зміни температурного режиму та не вжили відповідних заходів. Це вчора у пологовому стало тепло, але до цього породіллі не могли пеленати дитину, бо малеча синіла.

Попри розповідь депутатів про те, що люди скаржаться на холоднечу, пані Усанова заперечила все. Вона зазначила, що їй вдалося забезпечити лікарні теплом до 18 градусів. Також на засіданні мова йшла про навчальні заклади та про те, як мер всю зиму смоктав "сосульку", про що "Програма Плюс" повідомляла.

Тож депутат Тетяна Сідерка пообіцяла, що днями перевірить, чи відповідає це дійсності.

 

Теги: Медицина Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2894 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3367 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3814 0