Новини з 1996 року

Художниця з Німеччини покаже свої роботи у галереї Наталії Юзефович

Ксенія Омельченко 26 червня 2018 11:02 1099 0

Художниця Анна Арламова покаже свої роботи в художній галереї Наталії Юзефович, що знаходиться на Раківці. Про це повідомляє сама мисткиня.

Відкриття виставки "Іспанські мотиви" заплановане на 24 липня, о 15.00. А помилуватися роботами художниці кременчужани зможуть щодня, до 10 серпня, крім понеділка.

Для довідки:

Анна Арламова - художниця, доцент живопису. Народилася в Сибіру, з 6-річного віку жила в Кременчуці. Згодом з відзнакою закінчила Одеське театральне училище і працювала в театрі.

У 1980 р. закінчила Українську поліграфічну Академію, факультет «Художнє оформлення книги», у Львові з дипломною роботою «Серія театральних плакатів». Наступні 10 років викладала в Кременчуцькій художній школі (також кілька років була її директором).

З 1991 по 1994 - робота в одній з варшавських галерей, з продажем робіт у Варшаві, Парижі, Нью-Йорку, Штуттгарті.

У 1995 році організувала в Кременчуці і в Штуттгарті міжнародне суспільство Краніх-Журавель з культурного обміну та до цього часу є його почесним головою. З 1998 року займалася викладацькою діяльністю в Німеччині.

Починаючи з 2003 року,  організовувала і керувала Творчою майстернею для дітей та юнацтва (сьогодні «АРТЮБ») у м. Тюбінген, Німеччина.

На сьогодні активно бере участь у групових та персональних виставках в Україні, Росії, Польщі, Німеччині, Англії, Франції. При цьому роботи художниці є в приватних колекціях і музеях.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 486 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1219 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 913 0