Новини з 1996 року

Хтось вірить казкам кременчуцьких депутатів і поліції про рейдерство будівельного магазину? Ось причина

Олександр Курилов 05 лютого 2018 15:10 1655 0

Скандал навколо будівельного магазину, що поруч із зупинкою «Вул. Гвардійська» й де з минулої суботи родина з матері, сина, доньки і зятя сперечається між собою за заклад торгівлі, а за цим усім спостерігають депутати міськради, жодним чином не пов'язаний з рейдерством.

А про рейдерство, тобто коли бізнес захоплюють невідомі, в Кременчуці і йшлося, починаючи з минулої суботи.

Про це рейдерство говорили наші поліцейські, і з Полтави  на нього терміново приїхав у Кременчук заступник начальника обласного управління внутрішніх справ Денис Захарченко.

Як він каже, приїхав, аби не допустити зіткнень...

Сюди ж, до нерадісного магазину, який ділить родина, прилетіли як ворони й депутати Кременчуцької міської ради й усі вони виступали й говорили, що рейдерство - це погано.

Сюди ж примчалися й громадські активісти й усі почали робити свої висновки, чи законно родина ділить між собою майно й хто правий у скандалі – донька чи її мати?

Однак сьогодні, у понеділок, уже можна сказати, що все це дурня й перед нами, як перед розумово відсталими, розіграли спеціальну театральну виставу.

Причому в цій виставі кременчуцька поліція та заступник начальника обласного УМВС грали далеко не останню роль.

Але ще більшу роль у цьому кіно грали депутати Кременчуцької міської ради, які раптом почали перейматися проблемами цієї родини та її магазину.

Бо насправді цей невеликий магазин будівельних матеріалів, що не є визначальним у нашому житті, для депутатів міськради був цікавим іншим.

І цікавим не тим, хто там власники і як їхні прізвища, а тим, що лежить у сейфі цього закладу торгівлі на зберіганні й належить зовсім іншим людям.

Саме цим і більше нічим можна пояснити  прибуття на місце події заступника начальника обласної поліції Захарченка, начальника міської поліції Ботвини й купи депутатів Кременчуцької міськради та представників міськвиконкому.

Усі цікавилися тільки сейфом, а говорити на публіку доводилося про якесь рейдерство. А до сейфа потрапити не могли, бо родина розбиралася, хто є власником,  у магазині.

За тим, що повідомляють репортеру джерела, – в цьому магазині знаходилися депутатські кошти.

Їх поклали на зберігання, бо є працююча сигналізація і в принципі гроші ці були під контролем – недалеко від поліції.

Розмір того, що знаходилося на зберіганні, – від 2-х до 6 мільйонів. У доларах чи гривнях – незрозуміло.

Тому й увесь депутатсько-поліцейський з нічним чергуванням переполох.

Тож якщо ви думали, що там, біля магазину, що поряд із зупинкою "Вулиця Гвардійська",  хтось переживав за людей, то це не так.

Там справді переживання були, але за бабло.

«Програма плюс» виклала версію подій, підкреслюємо, найбільш правдиву версію, бо можна уявити, що саме почнеться робитися з нашими депутатами й чиновниками.

І останнє тут таке – ось у Кременчуці сталася аварія вертольота, в якій загинуло четверо пілотів, і ніхто з поліцейських чинів області їхати на це не став.

Але ось у Кременчуці - скандал у магазині між родиною й раптом ми бачимо в епіцентрі їх усіх – представників мерії, депутатів, представників обласної поліції.

Ось такий він – кременчуцький скандал з рейдерством, або простіше – баблом.

Перелік депутатів Кременчуцької міської ради, які в нас «боролися з рейдерством», викладено на сайті «Депутати Кременчука» й там мова про сім прізвищ.  Тож чиї там лежали кошти, панове обранці?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись