Новини з 1996 року

Хто за патріотизмом – йдіть до віце-мера Кременчука Проценка. Заступник мера Усанова вже втомилася

Олександр Курилов 10 січня 2018 16:00 435 0

Надалі справою розвитку патріотизму в кременчуцької молоді буде займатися новий керівник – заступник мера міста Руслан Проценко.

«Старий» керівник – заступник міського голови Кременчука Ольга Усанова від цієї справи відійшла.

А про те, що в нас у патріотичних справах нині зміна перших осіб, розповіли сьогодні в міськвиконкомі на спеціальному засіданні, де розглядається впровадження місцевої програми з розвитку патріотизму.

Тож саме засідання тривало 8 хвилин, і за його висновками вирішено, що програма  (патріотизму) виховання з підлітків громадян України в Кременчуці є, але її слід доповнювати.

Бо по суті своїй це не програма розвитку патріотизму, затверджена в листопаді 2017-го року, але програма з облаштування спортзалів новим інвентарем. Самі ж спортивні знаряддя завжди будуть аполітичними.

І так само не вплине на становлення з підлітків Кременчука громадян  держави й конкурс на кращу національну ідею, на що мерія обіцяє виділити 150 тисяч гривень.

Бо ця ідея у нас давно є. І мова про те, що Україна – це українська держава для громадян України й додати тут нічого

А от чого в цій програмі немає й це справді проблема, так це відповідь на запитання: як усе-таки з підлітків зробити відповідальних громадян держави?

Втім, можливо, за місяць, який оголошено для збору пропозицій, відповіді на це запитання у мерії знайдуть.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись