Новини з 1996 року

Хто з депутатів Кременчука найбільший брехун? Депутати міськради скандалять з депутатами облради

Олександр Курилов 17 серпня 2017 16:16 1278 0

У Кременчуці – черговий скандал депутатського рівня, який набуває громадського резонансу.

Тема  скандалу – керівна і спрямовуюча роль міських депутатів різного рівня  у спорудженні за податки кременчужан дитячого майданчика для дітей тих же платників податків.

І головне питання – чиї досягнення в цій справі більші: депутатів Кременчуцької міськради чи депутатів Полтавської обласної ради, які вибили з обласного бюджету по півмільйона гривень  з податків для спорудження дитячих майданчиків у Кременчуці.

А звучить це питання так: чи є «совість у брехливого депутата Плескуна»?

Це бурхливе життя кременчуцького депутатського корпусу сьогодні і повідомлення в ЗМІ.

Олександр Плескун – депутат Кременчуцької міської ради, якому в газеті «Вагонобудівник» громадяни надрукували подяку за встановлений за їхні ж кошти дитячий майданчик.

Однак опоненти в цій справі – представники газети депутата міськради Іваняна з назвою «Думка», говорять, що цю брехню слід розвінчати.

Бо насправді встановлений за кошти людей дитячий майданчик – це «значне досягнення вже депутатів Полтавської обласної ради – Олега Сазонова, Сергія Гамзи і того ж Геннадія Іваняна», який звернувся з проханням установити дитячий майданчик до депутатів обласної ради й для такого виділити кошти платників податків.

Інше, чим дорікають пану Плескуну, – він записав у власні досягнення освітлення на вулицях Крюкова, яке проведено за програмою «Світло», що фінансується з міського бюджету, тобто знову з податків громадян.

І тут головне – цю програму в минулому депутатському скликанні приймав пан-депутат Іванян, а от пана-депутата Плескуна в тодішньому депутатському корпусі ще не було.

Про що слід додати – таке депутатське обгавкування одне одного на кременчуцькому рівні здається дуже цікавим.

А головна цікавість – у  тому, що всі ці депутати Кременчуцької міської, Полтавської обласної ради якщо щось і можуть, то тільки ділити наші податки.
І саме за ці податки місто існує, дороги ремонтуються, дитячі майданчики будуються…

Але при чому тут ці депутати, які насправді мало що роблять, окрім того, що ділять як не міську землю, так наші кошти?

Про що слід додати – «Програма плюс» чекає продовження скандалу наших «генералів дитячих майданчиків» і з задоволенням надрукує коментар депутата Плескуна, в якому він у якості відповіді обізве брехуном депутата Кременчуцької міськради Іваняна.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2609 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3070 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3512 0