Новини з 1996 року

Хто все-таки має право власності на готель «Кремінь»?

Іона Харченко 25 квітня 2019 10:00 530 0

Органи прокуратури Полтавської області вимагають визнати за державою право власності на будівлю туристичного готелю «Кремінь» площею майже 10 000 метрів квадратних вартістю понад 3 мільйони гривень.

У 2002 році рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради товариству надано дозвіл на оформлення права власності та видачі свідоцтва про право власності на будівлю туристичного готелю «Кремінь» в Кременчуці загальною площею майже 10 000 метрів квадратних вартістю понад 3 мільйони гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Водночас, рішення виконавчого комітету міської ради в частині оформлення права власності на вказаний об’єкт нерухомого майна за товариством і свідоцтво про право власності на вказане нерухоме майно є незаконними та підлягають скасуванню, а нерухоме майно є власністю держави.

Спірний об'єкт нерухомості є державною власністю, тому міська рада не мала законних підстав і повноважень для передачі його у власність товариству без відому Фонду державного майна України.

Зважаючи на виявлені порушення, прокуратура Полтавської області звернулась до суду з позовними вимогами про визнання недійним рішення виконавчого комітету міської ради, скасування свідоцтва про право власності та державної реєстрації, визнання права власності держави на вказане нерухоме майно.

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 416 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 598 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 643 0