Новини з 1996 року

Хто все-таки має право власності на готель «Кремінь»?

Іона Харченко 25 квітня 2019 10:00 458 0

Органи прокуратури Полтавської області вимагають визнати за державою право власності на будівлю туристичного готелю «Кремінь» площею майже 10 000 метрів квадратних вартістю понад 3 мільйони гривень.

У 2002 році рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради товариству надано дозвіл на оформлення права власності та видачі свідоцтва про право власності на будівлю туристичного готелю «Кремінь» в Кременчуці загальною площею майже 10 000 метрів квадратних вартістю понад 3 мільйони гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Водночас, рішення виконавчого комітету міської ради в частині оформлення права власності на вказаний об’єкт нерухомого майна за товариством і свідоцтво про право власності на вказане нерухоме майно є незаконними та підлягають скасуванню, а нерухоме майно є власністю держави.

Спірний об'єкт нерухомості є державною власністю, тому міська рада не мала законних підстав і повноважень для передачі його у власність товариству без відому Фонду державного майна України.

Зважаючи на виявлені порушення, прокуратура Полтавської області звернулась до суду з позовними вимогами про визнання недійним рішення виконавчого комітету міської ради, скасування свідоцтва про право власності та державної реєстрації, визнання права власності держави на вказане нерухоме майно.

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 117 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 280 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 561 0