Новини з 1996 року

Хто винен й чому на дітей впав бетонний паркан дитячого садка? Що скажуть з цього приводу читачі?

Олександр Курилов 20 квітня 2017 13:28 979 0

Кременчуцькі освітяни практично завершили розслідування нещасного випадку з двома дітьми, що стався в центрі міста, коли на малюків упав бетонний паркан дошкільного закладу.

Таке сталося 16 квітня

Унаслідок падіння бетонної плити десятирічну дівчинку госпіталізували до міської дитячої лікарні. Діагноз -  закритий перелом шийки лівої плечової кістки зі зміщенням.

Її молодший брат, віком сім років, отримав забиття правого гомілкостопного суглоба і п’ятки правої ноги. 

Відомо, що з цього приводу було створено спеціальну комісію з чиновників міського управління освіти. Комісія ж справу дослідила і визнала таке. Перше – я не я і хата не моя. Тобто бетонний паркан, який впав, дитячому садочку не належить. А кому він належить – це таємниця від появи нашого міста на географічній карті.

Друге – діти самі влізли в халепу.

Третє – в усьому винні батьки, які не дослідили, як саме по парканах лазять їхні чада. Діти, які постраждали, - не з дитячого дошкільного закладу.

Репортера «Програми плюс» такі висновки зацікавили й для початку варто все побачити власними очима.

Отже, бетонна плита й справді впала на дітей, її видно на фото, бо лежить на землі. Й це саме та частина паркану, яка при падінні спричинила дітям серйозну травму.

З того, що можна побачити, - аварійний паркан належить дитячому дошкільному закладу, який розташований за 5 кроків від міського управління поліції.

Тобто чиновники міського управління освіти кажуть неправду й зрозуміло чому – ніхто не хоче брати на себе відповідальність за нещасний випадок з комунальним майном.

Але наскільки в цій справі велика відповідальність батьків, на яких сьогодні перекладають провину? Й чи справді, коли ми випускаємо дитину надвір, то повинні казати: ось туди не йди, бо там тобі щось впаде на голову, й сюди теж не ходи, бо тут паркан впаде тобі на ноги.

І чому врешті-решт на нас та наших дітей увесь час має щось падати з комунального майна й хто повинен зробити так, щоб цього не було.

Яке тут правильне рішення?

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись