Новини з 1996 року

Хто труїть Кременчук і зливає невідому речовину, яка потрапляє у р.Дніпро? ФОТО+ВІДЕО

Андрій Рубан 02 червня 2016 17:15 1824 0

До редакції “Програми Плюс” звернулися кременчужани, які повідомили, що у р. Дніпро зливають невідому чорну речовину.

Стурбовані члени садівничого товариства “Чайка”, яке знаходиться поблизу нашого міста у Кременчуцькому районі (с. Самусіївка), спочатку відчули сморід, а пізніше побачили і вантажні автомобілі, які зливають чорну речовину у котловани, що розташовані біля самісінької річки Дніпро. І якщо та рідина таки потрапляє у річку, то тече вона у Кременчук. Так як ці котловани - це резервуари очисних споруд смт. Власівка Кіровоградської області, які розташовані трохи вище по Дніпру.

 

 

За цими спорудами, як говорять дачники, має стежити власівське КП “Водограй”.  З очисних споруд потрапляє вода після проходження очищення і тільки тоді до річки Дніпро. Але, напевно, комусь не хочеться платити за очищення і вони вирішили у такий спосіб зекономити на вашому з нашим здоров’ї.

 

 

Як стверджують члени цього дачного кооперативу, вони вже неодноразово ловили водіїв цих автівок. І щоразу на допомогу водіям приїжджала охорона підприємства “Королівський Смак”, яке виготовляє майонез.

Минулими вихідними дачники затримали чергового водія асенізатора ЗІЛ, який зливав дуже смердючу чорну речовину. За їхніми словами, він визнав, що це рідина з “Королівського Смаку”.  Відповідну заяву вже подали до Державної екологічної інспекції у Кіровоградській та Полтавській областях, прокурорам Полтавщини та Кіровоградщини.

Заявники вказують, що така діяльність завдає неабияких ударів по екології, а також може бути небезпечним для кременчужан. 

“Такі машини виливають незрозумілу субстанцію щодня. В результаті сильний різкий неприємний запах хімічної сполуки і забруднення р. Дніпро. За 6 км від місця забруднення знаходиться місто Кременчук”, - йдеться у заяві.

Тож хто знає, можливо, саме цей сморід останнім часом не дає спокою кременчужанам. Та, може, місцева влада не там шукає?

Читайте також: Запросити до Кременчука Шерлока Холмса. Або хто труїть кременчужан сірководнем?

 

 

Фото та Відео :      Андрій Рубан

 

 

Теги: Пригоди КременчукаАндрій РубанВласівкаКоролівський СмакСморід у КременчуціЕкологія Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 221 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 342 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 385 0