Новини з 1996 року

Хто ще у мерії Кременчука не накачав собі губи ботоксом - КП "КТРК" про актуальні міські проблеми

Олександр Курилов 24 травня 2018 11:20 1131 0

Надалі в мешканців Кременчука не повинно виникати будь-яких запитань щодо долі 18 мільйонів гривень, отриманих від  платників податків, які витрачаються з міського бюджету на комунальне підприємство «КТРК».

Чому не повинно  виникати запитань? Бо є відповідь на всі такі витрати.

Це один з останніх комунальних сюжетів комунального телебачення – «дитини» нашого міськвиконкому,  що побачив світ 22 травня й у якому мешканцям міста розповідають, як правильно жителям Кременчука накачувати свої губи ботоксом.

І з годинної лекції можна дізнатися, що ботокс, який колять людині в обличчя, – недовговічний. Він тримається 10 місяців, а далі слід робити новий укол. І так аж до того, поки від надлишку ботоксу  в організмі почнуться проблеми.

А найкраще колоти кременчужанам ботокс у губи на глибину не більше трьох міліметрів. Якщо більше, то платники податків  про це дуже довго жалкуватимуть.

Про те, що йти й колотися потрібно, бо ботокс у губи, після чого останні збільшуються втричі, – це краса, працівник комунального підприємства переконувала глядачів  у комунальному телеефірі трохи менше години й, вочевидь, така агітація буде дієвою для працівниць усіх комунальних підприємств нашого міста та очільників Кременчуцького міськвиконкому.

Далі ж можна закликати до совісті й говорити, що колоти ботокс в обличчя, за що агітують коштами міського бюджету, – це, звісно, проблема, але якось вона не дуже комунальна й навряд чи варта того, аби на все це витрачати наші податки.

Однак репортер «Програми плюс» не скаже й слова проти ботоксу в обличчах наших градоначальників, які всі в нас молоді,  красиві й перекачані.

Навпаки, увесь Кременчук мріє побачити мера та його заступників не тільки з ботоксом у губах, але й з пірсингом і не лише  на лобі, на носі чи на животі.

Ще в людей є вуха й з ними теж можна провести комунальний експеримент – накачати одне  вухо уколами, а інше не чіпати. Ще з порад до «батьків» нашого міста, услід за комунальним телебаченням, – радимо їм усім зробити собі наколки.

Однак замість Володимирського централу чи куполів усі вони можуть зробити собі татуювання у вигляді обличчя мера Малецького чи просто будівлі виконкому.

І таке потрібно, аби випадковий відвідувач з одного погляду розумів, з ким він має справу.

Ну а те, куди йдуть 18 мільйонів гривень наших податків, які виділяються для утримання комунального підприємства  «Кременчуцька комунальна телерадіокомпанія», і так зрозуміло.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись